قطع برق باردیگر زندگی مردم اهواز را مختل کرد

تاریخ انتشار: شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۵ | ۱۴:۵۴ ب٫ظ
قطع برق باردیگر زندگی مردم اهواز را مختل کرد [ad_1] اهواز – ایرنا – قطع برق و در پی آن قطع آب زندگی مردم کلانشهر اهواز مرکز استان خوزستان را مختل کرده است. به گزارش ایرنا قطع آب ، برق و همچنین قطع و اختلال مخابراتی و اینترنتی در برخی مناطق زندگی ساکنان شهر اهواز را در نخستین روز هفته مختل کرده و روند […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا – قطع برق و در پی آن قطع آب زندگی مردم کلانشهر اهواز مرکز استان خوزستان را مختل کرده است. به گزارش ایرنا قطع آب ، برق و همچنین قطع و اختلال مخابراتی و اینترنتی در برخی مناطق زندگی ساکنان شهر اهواز را در نخستین روز هفته مختل کرده و روند فعالیت در این کلانشهر را از حالت عادی خارج کرده است.
علاوه بر تعطیلی ادارات ، بانک ها و مدارس ، بسیاری از شرکت های خصوصی و خدماتی نیز در کلانشهر اهواز به دلیل قطع برق قادر به فعالیت و ارائه خدمات به شهروندان نمی باشند و همین امر مردم را خانه نشین کرده است.
توفان گرد و خاک نهم بهمن ماه در خوزستان نیز موجب قطع برق بسیاری از مناطق شهرستان اهواز شد.
هاشم بالدی مدیر کل مدیریت بحران استانداری خوزستان علت قطع برق اهواز و ۱۰ شهرستان دیگر این استان را مه گرفتگی شبکه برق عنوان کرد.
مدیر روابط عمومی شرکت مخابرات خوزستان نیز گفت: به رغم قطعی برق در اهواز و ۱۰شهرستان دیگر استان مراکز ثابت تلفن در این شهرستان ها مشکلی ندارند.
حمیدرضا جلیلی افزود:تمام BTSهای تلفن همراه ،مراکز فوریت دار از قبیل اورژانس ها ، هلال احمر و سایر مراکز خدنات رسان فعال می باشد اما BTS سایر مراکز و مناطق در این ۱۱ شهرستان پس از پنج ساعت از قطعی برق و با اتمام شارژ باطری های آن به مرور زمان قطع می شوند.
وی افزود: قطعا این قطعی طولانی مدت برق باعث قطع خطوط تلفن همراه در شهرستان های یاد شده خواهد شد .
وی گفت:اینترنت ۱۱ شهرستان یاد شده برقرار می باشد اما به دلیل قطع برق و نبود امکان روشن کردن مودم ها عملا اینترنت در این شهرستان ها با اختلال مواجه شده است.
وی بیان کرد: اینترنت اپراتور همراه اول برقرار اما اپراتورهای ایرانسل و رایتل در این شهرستان ها از مدار خارج شده اند.
برق در شهرستان های اهواز ، ماهشهر ، هندیجان ، آبادان ، خرمشهر ، باوی ، کارون‌ ،حمیدیه ،سوسنگرد، هویزه و شادگان از ساعت سه بامداد شنبه به دلیل رطوبت بالا و گرد و خاک قطع شده است.
قطع برق موجب تعطیلی ادارات ، سازمان ها ، بانک ها و مدارس در ۱۱ شهرستان خوزستان از جمله اهواز در روز شنبه شده است.
۶۰۶۴/۶۰۶۸
خبرنگار:محسن بهاروند **انتشار دهنده:محمدعلی فریدپناه

[ad_2]

منبع: ایرنا

برچسب‌ها: , , ,
آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار