قطع فیبرنوری علت اختلال و قطعی شبکه های تلفن همراه و اینترنت شهرستان هندیجان

تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۸ | ۱۰:۲۷ ق٫ظ
قطع فیبرنوری علت اختلال و قطعی شبکه های تلفن همراه و اینترنت شهرستان هندیجان هندیجان- قلم ماندگار- شبکه ارتباطی شهرستان هندیجان که در اثر حفاری بدون هماهنگی مختل و قطع شده بود، مجدداً وصل شد.

قلم ماندگار:

به گزارش قلم ماندگار به نقل از روابط عمومی مخابرات منطقه خوزستان از ساعت ۱۳:۳۰ ظهر روز شنبه تاریخ ۱۱ آبان ماه ۱۳۹۸حفاری بیل میکانیکی اداره راهداری شهرستان ماهشهر، بدون هماهنگی واخذ مجوز از مخابرات و زیرساخت باعث خسارت به تجهیزات مخابراتی و قطع شدن فیبرهای نوری مخابرات و زیرساخت درکیلومتر ۱۵ جاده ماهشهر به هندیجان شد.

براساس این گزارش با صدمه دیدن تجهیزات وقطع شبکه فیبر نوری، شبکه های اینترنت و تلفن های ثابت و همراه در شهرستان هندیجان و روستاهای اطراف دچار اختلال و قطعی گردید که با حضور فرماندار شهرستان وپیگیریهای مسئولان استان و شهرستان وبا انجام عملیات چندین ساعته و تلاش همکاران فنی مخابرات منطقه موفق شدند ساعت ۱:۱۵ بامداد روز یکشنبه ۱۲ آبانماه شبکه فیبر نوری را ترمیم نمایند و این اختلال را رفع و شبکه ارتباطی شهرستان مجددا به حالت عادی و وصل گردید.

لذا ضمن انتقاداز ارگانها وسازمانهایی که بدون اطلاع و هماهنگی مبادرت به حفاری می نمایند و با عرض پوزش وعذرخواهی از شهروندان از اختلال ارتباطی پیش آمده، از کلیه شرکتها و دستگاههای اجرایی در خواست داریم از هرگونه حفاری بدون هماهنگی واخذ مجوز از مخابرات منطقه، امتناع ورزند تا شاهد صدمه به تجهیزات مخابراتی و مختل شدن شبکه و قطع ارتباط مشترکان نباشیم.

گفتنی است مخابرات منطقه خوزستان مسیر شبکه فیبر نوری جدید برای شهرستان هندیجان در دستور کار خود قرار داده است تا در صورت لزوم و جلوگیری از قطعی شبکه ارتباطی، از شبکه فیبر نوری جایگزین استفاده شود.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار