قلعه نویی:تکلیف فوتبال ایران مشخص نیست

تاریخ انتشار: جمعه ۲۰ اسفند ۱۳۹۵ | ۲۳:۵۳ ب٫ظ
قلعه نویی:تکلیف فوتبال ایران مشخص نیست [ad_1] اهواز – ایرنا – سرمربی تیم تراکتورسازی تبریز با انتقاد به نابرابری در فوتبال ایران، گفت:تکلیف فوتبال ایران مشخص نیست و آقای سلطانی فر باید هر چه زودتر تکلیف ورزش و فوتبال کشور را مشخص کند. به گزارش ایرنا امیر قلعه نویی روز جمعه پس از تساوی تیمش مقابل فولاد خوزستان در نشست خبری […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا – سرمربی تیم تراکتورسازی تبریز با انتقاد به نابرابری در فوتبال ایران، گفت:تکلیف فوتبال ایران مشخص نیست و آقای سلطانی فر باید هر چه زودتر تکلیف ورزش و فوتبال کشور را مشخص کند. به گزارش ایرنا امیر قلعه نویی روز جمعه پس از تساوی تیمش مقابل فولاد خوزستان در نشست خبری با رسانه ها، گفت:تیم هایی مثل استقلال اهواز، ابومسلم، آرارات، بانک ملی، راه آهن و پاس کجا هستند، ما چون برنامه ای نداریم و سلیقه ای به فوتبال نگاه می شود نمی توانیم در فوتبال تصمیم گیری کنیم.
وی تصریح کرد:متاسفانه وزارت ورزش در سال های اخیر حیات خلوت برخی رییس‌جمهورها بوده و کمتر مدیرانی داشتیم که دلشان برای فوتبال مملکت بسوزد.
قلعه نویی در خصوص بازی امروز نیز گفت:مقابل فولاد آن هم در اهواز بازی کردن کار دشواری است اما بازیکنان ما به خوبی راه های نفوذ حریف را بستند.
سرمربی تیم تراکتورسازی تبریز با ابراز رضایت از عملکرد بازیکنانش، افزود: یک امتیاز مقابل فولاد در اهواز نتیجه بدی نیست اگر چه باید گفت که بازیکنان ما کم انگیزه شده اند و مثل همیشه نیستند.
وی در خصوص کیفیت زمین اهواز اظهار رضایت کرد و گفت:زمین خوب و با کیفیت ورزشگاه غدیر اهواز جذابیت و کیفیت بازی را دو چندان کرده بود که جا دارد از مسولان تشکر کنم.
سرمربی تیم تراکتورسازی تبریز به جام باشگاه های آسیا اشاره کرد و گفت: امیدوارم نمایندگان ما در جام باشگاه های آسیا نتایج خوبی کسب کرده و به مرحله بعد صعود کنند، استقلال خوزستان تیم بسیار جوان و خوبی است و انتظار می رود که دکتر شریعتی نگاه ویژه تری به این تیم کند.
وی در خصوص شعارهای تماشاگران فولادی علیه سعداوی گفت:با وجود اینکه نعیم سعداوی تیم خوب و جوانی درست کرده است تعجب می کنم که چرا بعضی اینچنین رفتار می کنند و ضد او شعار می دهند، به هر حال ما در این بازی راه های نفوذ فولادی ها را بستیم و آن ها نتوانستند کاری کنند اما دلیل بر آن نمی شود که سعداوی مربی خوبی نیست.
سرمربی تراکتورسازی تبریز در خصوص بازی گفت: بازی امروز بسیار فیزیکی و جاندار بود و هر دو تیم سرعت خوبی داشتند اما موقعیت های اندکی بر روی دروازه ها خلق شد.
وی اظهار داشت: نباید فراموش کرد که عملکرد تیم داوری در این مسابقه بسیار خوب بود و ما از آن ها تشکر می کنیم.
دیدار بین دو تیم فولاد خوزستان و تراکتورسازی تبریز از هفته بیست و چهارم لیگ برتر با تساوی بدون گل به پایان رسید.
۷۱۰۴/۶۱۲۵ پارسا شاکری *** انتشار:سیدبهادر حسینی

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار