قهرمانی جام جهانی شایسته روسیه بود

تاریخ انتشار: شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۵ | ۰۳:۱۴ ق٫ظ
قهرمانی جام جهانی شایسته روسیه بود [ad_1] آبادان – ایرنا – سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی روسیه پس از قهرمانی در جام جهانی ۲۰۱۷ گفت: روسیه آماده تر از تیم های دیگر نشان داد و قهرمانی شیاسته این تیم بود. گوگلی کوگو اشویل شامگاه جمعه در گفت و گوی اختصاصی با ایرنا افزود:رقابت های جام جهانی در سطح بالایی برگزار شد […]

[ad_1]


آبادان – ایرنا – سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی روسیه پس از قهرمانی در جام جهانی ۲۰۱۷ گفت: روسیه آماده تر از تیم های دیگر نشان داد و قهرمانی شیاسته این تیم بود. گوگلی کوگو اشویل شامگاه جمعه در گفت و گوی اختصاصی با ایرنا افزود:رقابت های جام جهانی در سطح بالایی برگزار شد و تیم ها با شرایط خوبی در این مسابقات حضور یافتند.
وی اظهار داشت:در دور مقدماتی دیداری سخت برابر ایران داشتیم که تعیین کننده فینالیست این مسابقات بود و با تکیه بر تجربه بالای کشتی گیرانم پیروز شدیم.
سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی روسیه گفت: در دیدار فینال برابر آذربایجان نیز کار دشواری پیش رو داشتیم اما باز هم این تجربه روسی ها بود که عامل پیروزی در این دیدار شد.
کوگو اشویل گفت:آذربایجانی ها در چهار وزن واقعا ما را اذیت کردند ولی فنون خوبی که به کار گرفتیم ما را به پیروزی رساند.
وی داوری ها در این مسابقات را مطلوب دانست و افزود:بر خلاف اینکه می گویند داوری ها به سود روسیه بود ولی من این نظر را ندارم زیرا باید با دید کارشناسانه به آن نگاه کرد و پی به واقعیت برد.
کوگو اشویل تصریح کرد:روسیه نسبت به دیگر تیم های شرکت کننده آمادگی بیشتری داشت و هیچ تیمی به اندازه ما شایسته قهرمانی نبود.
تیم ملی روسیه بر سکوی قهرمانی مسابقات جام جهانی کشتی فرنگی ۲۰۱۷ که روزهای پنجشنبه و جمعه هفته جاری در آبادان برگزار شد قرار گرفت.
۶۰۰۲/۷۱۰۴/۳۰۱۵خبرنگار:مسعود گادار و عدنان جواهری**انتشاردهنده : کبری آقازری

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار