قهرمان مسابقات وزنه برداری کشور: حضور نفرات برتر در تیم ملی کیفیت مسابقات را ارتقا داده بود

تاریخ انتشار: پنجشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۵ | ۲۲:۴۵ ب٫ظ
قهرمان مسابقات وزنه برداری کشور: حضور نفرات برتر در تیم ملی کیفیت مسابقات را ارتقا داده بود [ad_1] اهواز- ایرنا- قهرمان وزن ۶۲ کیلوگرم مسابقات وزنه برداری کشور گفت: سطح مسابقات نسبت به سال های گذشته بالاتر رفته و از آن جا که نفرات برتر به تیم ملی دعوت می شوند، کیفیت کار وزنه برداران ارتقاء پیدا کرده بود. یعقوب پشوتنی شامگاه پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در حاشه […]

[ad_1]


اهواز- ایرنا- قهرمان وزن ۶۲ کیلوگرم مسابقات وزنه برداری کشور گفت: سطح مسابقات نسبت به سال های گذشته بالاتر رفته و از آن جا که نفرات برتر به تیم ملی دعوت می شوند، کیفیت کار وزنه برداران ارتقاء پیدا کرده بود. یعقوب پشوتنی شامگاه پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در حاشه رضابت های وزنه برداری قهرمانی کشور در اهواز اظهار کرد: دراین رقابت ها به عنوان نماینده بوشهر شرکت کرده و در یک ضرب و دو ضرب و در مجموع به مقام قهرمانی این دوره از رقابت ها دست یافتم.
وی افزود: سطح مسابقات باتوجه به شرایط اعمال شده از سوی فدراسیون مبنی بر تست دوپینگ ، سلامت مسابقات بالاتر رفته و رقابت ها نیز جذاب تر شده بود.
قهرمان وزن ۶۲ کیلوگرم مسابقات وزنه برداری قهرمانی کشور ادامه داد: باتوجه به این که این مسابقات به نوعی انتخابی تیم ملی نیز محسوب می شد انگیزه وزنه برداران برای ارائه عملکرد بهتر بیشتر شده بود.
وی بیان کرد: در حال حاضر یکی از نیازهای مبرم این رشته حضور حامیان مالی است تا وزنه برداران با انگیزه بالاتری در مسابقات حضور یابند.
رقابت ها وزنه برداری قهرمانی کشور با حضور ۲۱ استان از ۱۹ تا ۲۱ بهمن درسالن شهدای وزنه برداری اهواز برگزار شد.
۷۱۵۲ /۶۰۶۴
خبرنگار: محمدرضاخبازان** انتشار دهنده: محسن بهاروند

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار