لایحه یک فوریتی جامع انتخابات جهت اعلام وصول و طی تشریفات قانونی تقدیم مجلس شد

تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۷ | ۰۷:۵۰ ق٫ظ
لایحه یک فوریتی جامع انتخابات جهت اعلام وصول و طی تشریفات قانونی تقدیم مجلس شد خانه ملت- قلم ماندگار-نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی از تقدیم لایحه یک فوریتی جامع انتخابات توسط نمایندگان جهت اعلام وصول و طی تشریفات قانونی به مجلس خبر داد.

قلم ماندگار:


نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی از تقدیم لایحه یک فوریتی جامع انتخابات توسط نمایندگان جهت اعلام وصول و طی تشریفات قانونی به مجلس خبر داد.
علی ساری در گفت و گو با خبرنگار ما با بیان اینکه این لایحه به منظور اجرای اصول مربوط به انتخابات در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و سیاست های کلی انتخابات است، اظهار کرد: همچنین این لایحه در راستای سامان بخشیدن به قوانین و مقررات پراکنده در عرصه انتخابات و اصلاح و تجمیع آنها صورت گرفت.
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: حذف تفاوت های غیر ضروری در فرآیندهای برگزاری انتخابات، تامین عدالت در حق انتخاب شهروندان، تضمین هرچه بیشترسلامت انتخابات، شفاف ساختن وظایف اجرایی و نظارتی، ساماندهی روند برگزاری انتخابات و جلوگیری از اتلاف وقت و تضییع امکانات کشور و نظام مند ساختن تبلیغات انتخابات و شیوه ورود داوطلبان به عرصه انتخابات از دیگر اهداف این لایحه است که جهت طی تشریفات قانونی تقدیم مجلس شد.
علی ساری در پایان با اشاره به اینکه لایحه جامع انتخابات در ۱۵۶ ماده در هیئت وزیران با قید فوریت به تصویب رسید، خاطرنشان کرد : این لایحه یک فوریتی جامع انتخابات برای اعلام وصول و طی تشریفات قانونی تقدیم مجلس شد.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار