اختصاصی قلم ماندگار:

لزوم رسیدگی جدی به وضعیت روشنایی اهواز / عملکرد ضعیف توزیع برق را از چشم شهرداری اهواز نبینید !

تاریخ انتشار: جمعه ۱۸ اسفند ۱۳۹۶ | ۱۹:۵۸ ب٫ظ
لزوم رسیدگی جدی به وضعیت روشنایی اهواز / عملکرد ضعیف توزیع برق را از چشم شهرداری اهواز نبینید ! عملکرد ضعیف توزیع برق را از چشم شهرداری اهواز نبینید، رسیدگی جدی به وضعیت روشنایی اهواز ضروری است.

به گزارش پایگاه خبری قلم ماندگار، روشنایی معابر و میادین، یکی از عناصر مبلمان شهری محسوب می شود و از جایگاه ویژه ای در معماری و شهرسازی برخوردار و در طراحی شهری بسیار حائز اهمیت است.

 

امروزه نورپردازی، تعریف کننده هویت و سیمای شبانه شهر است و طراحی روشنایی شهری نه تنها موضوعی صرفا تزئینی نیست، بلکه روشی در جهت تامین امنیت و آرامش بیشتر محیط است و روشنایی مناسب کوچه ها، معابر و خیابان ها باعث ارتقای امنیت و رضایتمندی شهروندان می شود.

 

کمبود روشنایی در برخی معابر اصلی و فرعی اهواز یکی از چالش های این کلانشهر است و در حالی که شرکت توزیع برق متولی تامین روشنایی مطلوب است ولی متاسفانه برخی از روی ناآگاهی، شهرداری اهواز را مقصر این موضوع می دانند.

 

در حالی که تأمین نور یکی از زیرساخت‌های مهم برای توسعه شهر است بنظر می رسد عملکرد شرکت توزیع برق در تامین مطلوب روشنایی در مناطق مختلف کلانشهر اهواز با ضعف هایی روبروست که انتظار می رود این شرکت در این رابطه عملکرد بهتری از خود نشان دهد.

 

کمبود و نبود روشنایی در برخی مناطق شهر اهواز موجبات رعب و وحشت ساکنین مجتمع های مسکونی را به وجود آورده است به گونه ای که در طول شب کمتر کسی از منزل مسکونی خود خارج می شود.

 

در پایان انتظار می رود مجموعه شرکت توزیع نیروی برق ضمن پاسخگو بودن و احساس مسولیت و پرهیز از بهانه تراشی و توجیه های غیر منطقی، و کوتاهی های خویش در انجام وظایف خود، در اسرع وقت نسبت به رفع مشکل روشنایی اقدام نمایند و در خصوص ایجاد روشنایی های مناسب در شهر، تدبیری داشته باشد و زمینه رضایت مندی مردم را نیز فراهم نماید.

 

انتهای پیام/

  1. عبادی از اهواز   ۱۹/۱۲/۱۳۹۶  

    درود بر سایت وزین قلم ماندگار که درد دل مرم خوزستان را منتشر می کند.

  2. سجیراتی   ۱۹/۱۲/۱۳۹۶  

    حس می کنم قلم ماندگار دنبال حل مشکلات و بیان آنهاست. خداقوت. اهواز فضای سبز خوب نیست. من انتظار دارم الان که به عید نزدیک می شیم فضای سبز اهواز بهتر شه چون مهمان نوزوزی اریم

آخرين اخبار
پر بحث ترين
قلم ماندگار
محل كد آمار