ماشین سازی تبریز از سد فوتبال صنعت نفت آبادان گذشت

تاریخ انتشار: پنجشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۵ | ۲۱:۳۴ ب٫ظ
ماشین سازی تبریز از سد فوتبال صنعت نفت آبادان گذشت [ad_1] آبادان – ایرنا – تیم فوتبال ماشین سازی تبریز با برتری برابر صنعت نفت آبادان به سومین پیروزی خود در شانزدهمین دور رقابت های لیگ برتر دست پیدا کرد. به گزارش ایرنا شاگردان فرهاد کاظمی امروز پنجشنبه در چارچوب رقابت های هفته بیست و چهارم لیگ برتر از شاگردان فیروزکریمی در ورزشگاه یادگار امام […]

[ad_1]


آبادان – ایرنا – تیم فوتبال ماشین سازی تبریز با برتری برابر صنعت نفت آبادان به سومین پیروزی خود در شانزدهمین دور رقابت های لیگ برتر دست پیدا کرد. به گزارش ایرنا شاگردان فرهاد کاظمی امروز پنجشنبه در چارچوب رقابت های هفته بیست و چهارم لیگ برتر از شاگردان فیروزکریمی در ورزشگاه یادگار امام تبریز پذیرایی کرده و این تیم را با شکست ۱ بر صفر بدرقه کردند.
تنها گل این دیدار را احمد امیر کامدار دردقیقه ۲ درون دروازه صنعت نفت جای داد و سه امتیاز ارزشمند این دیدار خانگی را برای تیمش به ارمغان آورد تا کادر فنی و بازیکنان این تیم همچنان برای بقا درلیگ برتر به ادامه این رقابت ها امیدوار بمانند.
ماشین سازی با کسب هر سه امتیاز این دیدار ۱۶امتیازی شد اما همچنان درقعر جدول رده بندی این لیگ باقی ماند.
تیم صنعت نفت آبادان نیز که درهفته های اخیر درنتیجه گیری روند سینوسی به خود گرفته است با ۲۵ امتیاز از رده سیزدهم جدول تکان نخورد و دراین مکان ایستاد.
تیم ماشین سازی برای بقا درلیگ برتر باید به این روند ادامه داده و پیروزی هایش را در دیدارهای باقی مانده بیشتر کند که البته کسب این مهم درشرایط فعلی برای این تیم بسیار دشوار است.
شاگردان فرهاد کاظمی درهفته بیست و پنجم ۱۲ فروردین ماه میزبان پرسپولیس تهران خواهند بود.
نکته قابل توجه دیگر درخصوص دیدار این دو تیم محرومیت فیروز کریمی بود،سرمربی تیم صنعت نفت آبادان در دیدار هفته گذشته این تیم برابر پیکان حواشی زیادی را ایجاد کرده و باعث توقف چند دقیقه ای آن دیدار شد از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در دیدار مقابل ماشین سازی با محرومیت ازهمراهی تیمش مواجه شد.
کارشناسان معتقدند حواشی ایجاد شده از سوی فیروزکریمی دردیدار هفته گذشته این تیم برابر پیکان درشرایطی رقم خورد که بازیکنان پیکان به روی دروازه صنعت نفت خیمه زده و هرلحظه امکان گل خوردن این تیم می رفت که با ایجاد حواشی از طرف کریمی بازی متوقف و تمرکز بازیکنان پیکان برای به ثمر رساندن گل تساوی برهم ریخت تا صنعت نفت آبادان درآن دیدار به پیروزی برسد.
به هرحال این تیم امروز درنبود کریمی شکست خورد تا شاید زردپوشان آبادانی چوب حرکت هفته گذشته سرمربی خود را بخورد.
قضاوت این دیدار بر عهده اشکان خورشیدی بود.
ترکیب تیم ماشین سازی:
مهدی اسلامی، ادسون هنریکه، امین حاج‌محمدی، محمد رحمتی، سعید قائدی‌فر، کاخبر کاکاشویلی، امیراحمد کامدار، حمیدرضا علی‌عسگری، حامد پاکدل، امین قاسمی‌نژاد و عزیز ابراهیم‌اُف.
صنعت نفت آبادان:
ناصر سالاری، رضا نورمحمدی، حسین بغلانی، علی عبدالله‌زاده، عزیر معبودی، محمد پورمحمد، گو هیان کیم، محمد زبیر نیک‌نفس، محمد شادکام، حکیم نصاری و میلاد موسوی.
۹۱۴۴** ۱۷۰۱ ** ۶۱۲۵ انتشار دهنده:سیدبهادر حسینی

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار