با هدف الگوسازی در مصرف بهینه برق :

مانورکاهش مصرف برق ساختمانهای اداری زیرمجموعه وزارت نیرو درکلانشهراهواز برگزار شد

تاریخ انتشار: سه شنبه ۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ | ۱۴:۱۹ ب٫ظ
مانورکاهش مصرف برق ساختمانهای اداری زیرمجموعه وزارت نیرو درکلانشهراهواز برگزار شد مدیرعامل برق اهواز: باهدف الگوسازی در مصرف بهینه برق، جهت گذر از پیک بار تابستان۱۴۰۰ مانور سراسری کاهش مصرف برق ساختمانهای زیر مجموعه وزارت نیرو با حضور جناب آقای مهندس حائری معاون وزیر نیرو در امور برق بصورت ویدئو کنفرانس در کلانشهر اهواز برگزارشد.

 قلم ماندگار/ خوزستان:

مدیرعامل برق اهواز: باهدف الگوسازی در مصرف بهینه برق، جهت گذر از پیک بار تابستان۱۴۰۰ مانور سراسری کاهش مصرف برق ساختمانهای زیر مجموعه وزارت نیرو با حضور جناب آقای مهندس حائری معاون وزیر نیرو در امور برق بصورت ویدئو کنفرانس در کلانشهر اهواز برگزارشد.

به گزارش قلم ماندگار به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق اهواز مدیرعامل این شرکت گفت: با هدف الگوسازی در مصرف بهینه برق و به منظورعبور از پیک بار تابستان سال جاری، امروز سه شنیه هفتم اردیبهشت سال ۱۴۰۰ مانورسراسری کاهش مصرف برق ساختمانهای زیر مجموعه وزارت نیرو در این کلانشهر برگزار گردید.

حسن کریمی در ادامه افزود:تامین برق مطمئن و پایدار امروزه ضرورتی انکار ناپذیر است و شناخت عوامل مختلف در استمرار این انرژی همواره مهم می باشد.

وی تصریح کرد: امسال با توجه به کاهش نزولات آسمانی بین ۳۰ تا ۴۰ درصد کاهش تولید ناشی از نیروگاههای برق آبی را شاهد خواهیم بود همچنین براساس آمار اعلام شده مبلغ بر ۲۳ درصد رشد زمینه برق خواهیم داشت که این مهم شرتیط را برای تابستان پیش رو بسیار سخت خواهد نمود. امروز همزمان با سراسرکشور مانور کاهش مصرف برق ساختمان های اداری وابسته به وزارت نیرو را بعنوان گام اول در دستورکار قرار داده ایم.

کریمی خاطر نشان کرد: این مانور با بهره گیری از ظرفیت کلیه مدیران اجرائی صنعت آب و برق خوزستان در ساختمانهای اداری شرکتهای تابعه ی وزارت نیرو در کلانشهر اهواز برگزار شد که طی این مانور بالغ بر ۵۰ درصد برق ساختمانهای مذکور با هماهنگی های انجام شده کاهش داده شد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز در پایان گفت: با مکاتبات انجام شده با مدیران عامل شرکت های وابسته به وزارت نیرو ، راس ساعت ۱۱ بار مصرف ۸۵ انشعاب دستگاههای مذکور به میزان ۵۰ درصد کاهش یافت. لازم بذکر است یادآور شویم این شرکت طی سالهای گذشته اقدام به نصب کنتورهای هوشمند در سطح کلیه دستگاههای اجرایی ، صنایع ،سازمانها و نهادها و همچنین مشترکین با مصرف بالا نموده و با این اقدام مهم از طریق مرکز کنترل و پایش انرژی، بار مصرفی کلیه اشتراکهای فوق پیش از زمان تعریف شده و پس از پایان مانور از طریق سیستم کنترل و گزارش نهایی جهت بهره برداری به مسئولین صنعت برق کشور ارائه خواهد شد.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار