عصارنیا معاون امور خادمیاران آستان قدس رضوی :

 ما هدف گذاری برای ۱۴۰۰ را در نظر گرفته ایم

تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۹ | ۲۱:۳۸ ب٫ظ
 ما هدف گذاری برای ۱۴۰۰ را در نظر گرفته ایم نشست تخصصی کانون های خدمت رضوی استان خوزستان با حضور  دکتر عصارنیا معاون  امور خادمیاری آستان قدس رضوی و  رابطین کانون های خدمت رضوی خوزستان برگزار گردید.

قلم ماندگار/ خوزستان:

به گزارش قلم ماندگار به نقل از روابط عمومی کانون خادمیاران رضوی دفتر رضوی خوزستان؛نشست تخصصی کانون های خدمت رضوی استان خوزستان  در دفترتبلیغات حوزه علمیه این استان برگزار گردید.
در این مراسم حجه الاسلام جلیل علی نژاد مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در خوزستان: ضمن خیر مقدم به رابطین کانون های خدمت رضوی و مهمان جلسه دکتر عصارنیا معاون امور خادمیاری آستان قدس رضوی، خدمت به مردم ، تحت نام و عنایات آقا علی ابن موسی الرضا(ع) را افتخاری بزرگ برای حاضرین در جلسه عنوان کرد و گفت:نام امام رئوف برای دنیا و آخرت ما کفایت می کند.این نوکری افتخار است و باید نام علی بن موسی الرضا(ع) در همه جای این عالم طنین انداز گردد.
حجه الاسلام علی نژاد افزود:باید تمرکز ما روی ظرفیت نام امام رئوف باشد.آستان قدس رضوی ظرفیتش محدود است.بناست امام رضا(ع) نمکی به کار ما دهد، ولی ما باید از ظرفیت خیرین و نیکوکاران استان در جهت رفع محرومیت استفاده کنیم.
در ادامه جلسه، حجه الاسلام دانیال اریکه مسئول دبیرخانه کانون های آستان قدس رضوی خوزستان، گزارشی از روند فعالیت کانون های خدمت رضوی استان خوزستان و عملکرد شهرستان ها ارائه داد.
وی گفت:۲۱۵ کانون محله ای و تخصصی در استان خوزستان راه اندازی و ۱۸۵ مورد فعالیت توسط این کانون ها انجام شده است و بیش از ۴۰۰ اثر جهت جشنواره خدمت رضوی در داوری مورد تایید قرار گرفته است.
دکتر علی اکبر عصارنیا معاون امور خادمیاری آستان قدس رضوی که مهمان ویژه مراسم بود ،در خصوص عملکرد و شیوه های کار اجرایی خادمیاران مطالبی را برای حاضرین ارائه داد.
دکتر عصارنیا گفت:ما هدف گذاری برای ۱۴۰۰ را در نظر گرفته ایم که در آن پیش بینی شده است هر شهرستان حدود ۱۰۰۰ خادمیار رضوی داشته باشد. در پایان، رابطین شهرستانها در خصوص برنامه و عملکرد های کانون های رضوی، انتقادات و پیشنهاد هایی را ارائه دادند که مورد استقبال دکتر عصارنیا قرار گرفت.
انتهای پیام/
آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار