متخلفان صید غیرمجاز ماهی با جریان برق در آبادان دستگیر شدند

تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۹:۰۱ ب٫ظ
متخلفان صید غیرمجاز ماهی با جریان برق در آبادان دستگیر شدند [ad_1] آبادان – ایرنا – رئیس اداره حفاظت محیط زیست آبادان گفت: سه متخلف صید غیرمجاز ماهی توسط دستگاه الکتروشوکر در رودخانه بهنشیر و تالاب شادگان شناسایی و دستگیر شدند. سید احمد موسوی آزاد دوشنبه در گفت‌وگو با ایرنا افزود:۶۷۰ قطعه ماهی به همراه ۲ دستگاه موتوربرق و ۲ قایق موتوری از این افراد کشف […]

[ad_1]


آبادان – ایرنا – رئیس اداره حفاظت محیط زیست آبادان گفت: سه متخلف صید غیرمجاز ماهی توسط دستگاه الکتروشوکر در رودخانه بهنشیر و تالاب شادگان شناسایی و دستگیر شدند. سید احمد موسوی آزاد دوشنبه در گفت‌وگو با ایرنا افزود:۶۷۰ قطعه ماهی به همراه ۲ دستگاه موتوربرق و ۲ قایق موتوری از این افراد کشف و ضبط شد.
وی میزان ضرر و زیان وارد شده به محیط زیست را ۳۵۰ میلیون ریال اعلام کرد و اظهارکرد: پرونده دستگیرشدگان به منطور رسیدگی به مرجع قضایی ارسال شد.
موسوی آزاد گفت:استفاده از جریان برق از روش‌های غیرقانونی صید ماهی است که علاوه بر ماهیان، موجب تلف شدن سایر آبزیان و کاهش جمعیت و تنوع زیستی گونه‌های بومی و اختلال در اکوسیستم‌های طبیعی رودخانه و کاهش درآمد صیادان محلی که تنها راه امرارمعاش آنان از طریق صیادی مجاز است خواهد شد.
رئیس اداره حفاظت محیط‌زیست آبادان به ممنوعیت صید ماهی در فصل تخم‌ریزی اشاره کرد و افزود: صید ماهی در رودخانه‌های خوزستان ممنوع است و با افرادی که به‌صورت غیرقانونی اقدام به صید می‌کنند برخورد قانونی می‌شود.
۳۰۱۵/ ۶۰۳۷
خبرنگار: عدنان جواهری ** انتشاردهنده: عبدالحمید راجی
کانال خبری ایرنا خوزستان:irnaahvaz@
برای دریافت لحظه‌به‌لحظه اخبار استان خوزستان به کانال http://www.telegram.me/irnaahvaz بپیوندید.

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار