مجتمع برج کیانپارس اهواز دچار آتش سوزی شد

تاریخ انتشار: دوشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۶:۵۳ ب٫ظ
مجتمع برج کیانپارس اهواز دچار آتش سوزی شد [ad_1] اهواز – ایرنا – مجتمع تجاری و مسکونی برج کیانپارس اهواز امروز دوشنبه دچار آتش سوزی شد. محمود روزبهانی معاون عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز دوشنبه در خصوص این خبر در گفت و گو با ایرنا گفت:کانون حادثه آتش سوزی در مجتمع تجاری و مسکونی برج کیانپارس اهواز کانال انتقال […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا – مجتمع تجاری و مسکونی برج کیانپارس اهواز امروز دوشنبه دچار آتش سوزی شد. محمود روزبهانی معاون عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز دوشنبه در خصوص این خبر در گفت و گو با ایرنا گفت:کانون حادثه آتش سوزی در مجتمع تجاری و مسکونی برج کیانپارس اهواز کانال انتقال زباله در بخش تجاری این مجتمع بود و احتمال می رود این حادثه با ‘ ته سیگار روشن در کانال’ اتفاق افتاده باشد که هنوز این احتمال نیز تایید نشده است.
وی با بیان اینکه این حادثه ساعت ۱۱:۱۴ دقیقه امروز صبح رخ داد، عنوان کرد:این حادثه باعث دود گرفتگی طبقه سوم این مجتمع شد.
معاون عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز در ادامه با بیان اینکه از سه ایستگاه آتش نشانی اهواز، هفت دستگاه خودرو آتش نشانی به محل حادثه اعزام شد، اضافه کرد:اهالی این مجتمع با کمک نیروهای آتش نشانی از محل حادثه خارج شدند و این حادثه مصدومی در پی نداشت.
هفته گذشته نیز نمای مجتمع در دست ساخت رویال اهواز نیز دچار آتش سوزی شد که در این حادثه شش کارگر با کمک نیروهای امدادی نجات داده شدند.
۷۱۵۸/۶۱۲۵خبرنگار:زینب فرحانی ** خبرنگار:سیدبهادر حسینی

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار