محدودیت ترافیکی در جاده های خوزستان در ایام نوروز

تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۹:۰۵ ب٫ظ
محدودیت ترافیکی در جاده های خوزستان در ایام نوروز [ad_1] اهواز – ایرنا – رئیس پلیس راه استان خوزستان گفت: محدودیت ترافیکی برای تردد محموله های ترافیکی، ترانزیتی ،کامیون و تریلر در جاده های استان خوزستان در ایام نوروز تعیین شده است. سرهنگ رضا دولتشاهی یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد:از ۲۸ تا ۳۰ اسفند ماه تردد تریلر و کامیون […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا – رئیس پلیس راه استان خوزستان گفت: محدودیت ترافیکی برای تردد محموله های ترافیکی، ترانزیتی ،کامیون و تریلر در جاده های استان خوزستان در ایام نوروز تعیین شده است. سرهنگ رضا دولتشاهی یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد:از ۲۸ تا ۳۰ اسفند ماه تردد تریلر و کامیون در مسیر ایذه – شهرکرد ممنوع است.
وی گفت: همچنین تردد محموله های ترافیکی از تاریخ ۲۵ اسفند ماه جاری تا ۶ فروردین ماه سال آینده و از تاریخ دهم تا ۱۵ فروردین ماه سال آینده در تمامی محورهای استان ممنوع می باشد.
سرهنگ دولتشاهی در ادامه بیان کرد: تردد خودروهای سوخت رسان و ترانزیتی از تاریخ ۲۶ اسفند ماه جاری تا ششم فروردین ماه سال آینده و از ۱۱ تا ۱۴ فروردین ماه سال آینده در جاده های خوزستان نیز ممنوع است.
پلیس راه استان خوزستان در ادامه اظهار کرد: ۱۳ فروردین ماه ۱۳۹۶ نیز تردد کامیون و تریلر در جاده های استان ممنوع اعلام شده است.
وی عنوان کرد: تردد کاروان های راهیان نور در مسیر ایذه و دهدز از تاریخ ۲۸ اسفند ماه جاری تا ۱۴ فروردین ماه سال آینده ممنوع است.
رئیس پلیس راه استان خوزستان با اشاره به اینکه امسال موضوع سفر های نوروزی و تردد خودروها در جاده های استان خوزستان تغییر کرده و روان است افزود: به دلیل تعطیلی هایی که از تاریخ ۲۵ اسفند ماه جاری آغاز شده تردد خودروها و مسافران نوروزی در جاده های استان خوزستان بدون فشردگی و روان در حال انجام است و هیچگونه مشکلی در این خصوص پیش نیامده است.
وی با بیان اینکه اکیپ های پلیس راه در تمامی محور های استان مستقر هستند گفت: با وجود بارش بارانی که از امروز صبح در خوزستان رخ داده حادثه ای در جاده های استان گزارش نشده است ضمن اینکه هیچ محوری در این استان مسدود نیست.
۷۱۵۸/۶۰۶۸
خبرنگار: زینب فرحانی**انتشار دهنده: محمدعلی فریدپناه

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار