محور اندیکا ـ کوهرنگ مسدود است

تاریخ انتشار: شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۵ | ۱۴:۳۹ ب٫ظ
محور اندیکا ـ کوهرنگ مسدود است [ad_1] اهواز ـ ایرنا ـ رییس پلیس راه خوزستان گفت: محور اندیکا – کوهرنگ به دلیل بارش سنگین برف مسدود است. سرهنگ رضا دولتشاهی روز شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه مسدود بودن این جاده در استان چهار محال و بختیاری است اظهار کرد: این جاده تا اطلاع ثانوی مسدود شد و […]

[ad_1]


اهواز ـ ایرنا ـ رییس پلیس راه خوزستان گفت: محور اندیکا – کوهرنگ به دلیل بارش سنگین برف مسدود است. سرهنگ رضا دولتشاهی روز شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه مسدود بودن این جاده در استان چهار محال و بختیاری است اظهار کرد: این جاده تا اطلاع ثانوی مسدود شد و از تردد خودروهای سبک و سنگین تا باز شدن جاده از سوی اندیکا نیز جلوگیری می‌شود.
وی افزود: در شهرستان‌هایی که گرد و غبار دارند میزان دید به حدی است که فعلا ممنوعیت تردد وجود ندارد و سایر مسیرها از نظر تردد مشکلی ندارند.
رییس پلیس راه خوزستان بیان کرد: باتوجه به شرایط جوی در خوزستان رانندگان از سفرهای غیر ضروری خودداری کنند و به خاطر وجود گرد و غبار و کاهش دید چراغ های مه شکن خود را روشن کنند.
وی بیان کرد: رعایت فاصله طولی و سرعت مطمئنه از دیگر توصیه های مهم است که تاکید می شود در این شرایط حتما مورد توجه رانندگان قرار گیرد.
۷۱۶۴ /۶۰۳۷
خبرنگار: عاطفه جوادی ** انتشار دهنده: عبدالحمید راجی

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار