توسط کارکنان معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز انجام شد؛

محکومیت توهین‌های رذیلانه رییس جمهور فرانسه به ساحت مقدس پیامبر اکرم (ص)

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹ | ۱۹:۵۵ ب٫ظ
محکومیت توهین‌های رذیلانه رییس جمهور فرانسه به ساحت مقدس پیامبر اکرم (ص) کارکنان معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز در اقدامی خود جوش  توهین‌های رذیلانه و مکرر رییس جمهور فرانسه (مکرون) به ساحت مقدس پیامبر اکرم (ص) را محکوم کردند.

قلم ماندگار/ خوزستان:

به گزارش قلم ماندگار، کارکنان معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز در اقدامی خود جوش  توهین‌های رذیلانه و مکرر رییس جمهور فرانسه (مکرون) به ساحت مقدس پیامبر اکرم (ص) را محکوم کردند.

کارکنان معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز با صدور بیانیه ای ضمن محکومیت این اقدام بی شرمانه  تاکید کردند :  این اقدام شنیع ناشی از یک جریان خاص است که پرده از نیات اسلام ستیزان صهیونیستی و سردمداران آن بر می‌دارد، همچنین این عمل مشمئزکننده و خیانتکارانه در حالی صورت می‌گیرد که ناکارآمدی همه مکاتب پرزرق و برق غربی (لیبرالیسم) را به نمایش گذاشته و ترس آن‌ها از اسلام ناب محمدی و بازگشت انسان به وحی منطبق بر فطرت را عیان می‌کند.

گفتنی است: دشمنان قسم خورده اسلام بدانند مسلمانان جهان و ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی در مقابل این توهین آشکار و حرکات مذبوحانه دنیای غرب مانند همیشه محکم و با صلابت خواهد ایستاد و هرگز دشمنی‌های سیاستمداران و سردمداران غربی نسبت به اسلام و مسلمین را فراموش نخواهند کرد.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
محل كد آمار