مدارس آبادان و خرمشهر در نوبت صبح سه شنبه ۲۴ اسفندماه تعطیل شد

تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۵ | ۰۲:۲۱ ق٫ظ
مدارس آبادان و خرمشهر در نوبت صبح سه شنبه ۲۴ اسفندماه تعطیل شد [ad_1] آبادان – ایرنا – براساس اعلام فرمانداری های شهرستان های آبادان و خرمشهر و به علت بروز پدیده گرد و غبار شدید، مدارس روز سه شنبه ۲۴ اسفندماه دو شهرستان در نوبت صبح تعطیل شد. به گزارش ایرنا به علت شدت یافتن پدیده گرد و غبار و تداوم آن، فرمانداری های آبادان و خرمشهر […]

[ad_1]


آبادان – ایرنا – براساس اعلام فرمانداری های شهرستان های آبادان و خرمشهر و به علت بروز پدیده گرد و غبار شدید، مدارس روز سه شنبه ۲۴ اسفندماه دو شهرستان در نوبت صبح تعطیل شد. به گزارش ایرنا به علت شدت یافتن پدیده گرد و غبار و تداوم آن، فرمانداری های آبادان و خرمشهر اعلام کردند مدارس، مراکز آموزشی و دانشگاه های نوبت صبح این دو شهرستان تعطیل است.
همچنین در پی وقوع پدیده ریزگردها در استان خوزستان که این میزان در برخی ساعات در آبادان و خرمشهر به ۲۲ برابر حد مجاز رسید، چهار پرواز دوشنبه فرودگاه بین المللی آبادان لغو شد.
تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان که قرار بود عصر امروز برای حضور در مسابقات جام جهانی کشتی فرنگی به آبادان عزیمت کند نیز، به دلیل بروز گرد و خاک در این شهر با لغو پرواز مواجه شد.
به گزارش اداره حفاظت محیط زیست آبادان، میزان گرد و خاک معلق در هوای ابادان در این ساعت به ۳ هزار و ۴۴۱ میکروگرم بر متر مکعب معادل ۲۲ برابر حد مجاز رسید.
۳۰۱۵/۶۱۲۵ خبرنگار:عدنان جواهری ** انتشار:سیدبهادر حسینی

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار