مدارس خوزستان روز شنبه تعطیل نیست

تاریخ انتشار: شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۶ | ۰۴:۲۱ ق٫ظ
مدارس خوزستان روز شنبه تعطیل نیست [ad_1] اهواز – ایرنا – مدیرکل مدیریت بحران استانداری خوزستان گفت:با توجه به شدید نبودن توده گرد و غبار ورودی به استان، مدارس و دستگاه های اجرایی استان در روز شنبه ۱۹ فروردین ماه دایر است. کیامرث حاجی زاده شامگاه جمعه در گفت وگو با ایرنا، با اشاره به پیش بینی ورود توده گرد و […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا – مدیرکل مدیریت بحران استانداری خوزستان گفت:با توجه به شدید نبودن توده گرد و غبار ورودی به استان، مدارس و دستگاه های اجرایی استان در روز شنبه ۱۹ فروردین ماه دایر است. کیامرث حاجی زاده شامگاه جمعه در گفت وگو با ایرنا، با اشاره به پیش بینی ورود توده گرد و غبار به استان از امشب گفت:بر اساس اطلاعیه هواشناسی این پدیده از شدت بالا برخودار نیست، لذا مدارس و دستگاه های اجرایی در روز شنبه تعطیل نیست.
براساس اطلاعیه روز جمعه سازمان هواشناسی کشور، تحلیل آخرین نقشه های پیش یابی هواشناسی و تصاویر دریافتی از ماهواره هواشناسی، تشکیل توده گردوخاک را روی قسمت های مرکزی عراق و هدایت آن به سوی مرزهای غربی کشور را نشان می دهد، از این رو از اوایل شب و طی روز شنبه پدیده گرد وغبار و کاهش کیفیت هوا و دید افقی در استان خوزستان، ایلام و با شدت کمتر در کرمانشاه و بوشهر پیش بینی می شود.
با توجه به شرایط جوی فوق، توصیه می شود برای جلوگیری از بروز خسارت های احتمالی، تمهیدات لازم به کار گرفته شود.
۷۱۵۱/۶۱۲۵ خبرنگار:نادره وائلی زاده ** انتشار:سیدبهادر حسینی

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار