مدارس خوزستان سه شنبه تعطیل نیستند

تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۵ | ۲۱:۱۴ ب٫ظ
مدارس خوزستان سه شنبه تعطیل نیستند [ad_1] اهواز – ایرنا – مدیرکل مدیریت بحران استانداری خوزستان گفت: با عبور توده گرد و غبار، فردا سه شنبه مدارس خوزستان دایر است. کیامرث حاجی زاده دوشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار کرد: بر اساس گزارش هواشناسی خوزستان، توده گرد و غباری که اکنون وارد استان شده در حال عبور است و […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا – مدیرکل مدیریت بحران استانداری خوزستان گفت: با عبور توده گرد و غبار، فردا سه شنبه مدارس خوزستان دایر است. کیامرث حاجی زاده دوشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار کرد: بر اساس گزارش هواشناسی خوزستان، توده گرد و غباری که اکنون وارد استان شده در حال عبور است و فردا هوا صاف می شود.
وی افزود: بر همین اساس مدارس استان فردا تعطیل نیستند.
بر اساس گزارش اداره کل حفاظت محیط زیست خوزستان این توده گرد و غبار از صبح امروز وارد استان شده و میزان گرد و غبار درساعت ۱۶ در آبادان به یک هزار و ۸۷۵ میکروگرم بر مترمکعب (۱۲ برابر حدمجاز) رسیده است.
همچنین میزان گرد و غبار در اهواز ۵۸۰ میکروگرم بر مترمکعب، اندیمشک ۳۳۲ میکروگرم بر مترمکعب و دزفول:۳۹۳ میکروگرم بر مترمکعب رسیده است.
به گفته مدیرکل هواشناسی خوزستان این گرد و غبار که بیشتر شهرهای آبادان و خرمشهر را تحت تاثیر قرار داده تا فردا صبح ادامه دارد.
وقوع طوفان های گرد و خاک به ویژه در بهمن امسال تبعات زیادی از جمله قطع آب و برق و شبکه مخابراتی را در اهواز و چند شهر استان به همراه داشته است.

۷۱۵۱/۶۰۰۲
خبرنگار: نادره وائلی زاده**انتشاردهنده : کبری آقازری

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار