مدارس هفت شهر و بخش در خوزستان به دلیل بارندگی و قطع برق تعطیل شد

تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵ | ۱۴:۲۹ ب٫ظ
مدارس هفت شهر و بخش در خوزستان به دلیل بارندگی و قطع برق تعطیل شد [ad_1] اهواز – ایرنا – مدارس هفت شهر و بخش در خوزستان در روز دوشنبه به دلیل بارندگی و قطع برق تعطیل شد. به گزارش ایرنا مدیریت بحران استانداری خوزستان در اطلاعیه ای اعلام کرد: مدارس پنج شهر هندیجان، بهبهان ، اندیمشک، امیدیه و باغملک در روز دوشنبه به دلیل بارندگی و مشکلات ناشی از […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا – مدارس هفت شهر و بخش در خوزستان در روز دوشنبه به دلیل بارندگی و قطع برق تعطیل شد. به گزارش ایرنا مدیریت بحران استانداری خوزستان در اطلاعیه ای اعلام کرد: مدارس پنج شهر هندیجان، بهبهان ، اندیمشک، امیدیه و باغملک در روز دوشنبه به دلیل بارندگی و مشکلات ناشی از قطع برق تعطیل است.
فرمانداری حمیدیه نیز اعلام کرد: اداره ها و مدارس این شهرستان نیز روز دوشنبه به دلیل قطع برق تعطیل است.
مجتبی دیناروند مدیر آموزش و پرورش شهرستان شوش نیز اعلام کرد: به دلیل آب گرفتگی معابر و قطعی برق مدارس روستاهای حمزه ، مجید ، رعیوه ، صندال ، دوسلق ، حمود ، عنکوش ، احرار ، ترویح ، شریول ، لخصیر ، فرحان کبر ، مجید صمدی ، بهشتی ، حمود و مدرسه عشایری شهرک بختیاری ها در بخش فتح المبین در روز دوشنبه تعطیل هستند.
بنا به اعلام اداره آموزش و پرورش اهواز، مدارسی که برق آنان قطع است بنا به تشخیص مدیران می توانند مدارس نوبت صبح را تعطیل کنند.
در پی بارش باران و گرد و غبار نشسته بر شبکه های توزیع برق، مناطقی از شهر اهواز یکشنبه شب نیز در خاموشی فرو رفت.
جریان برق در برخی مناطق کیان آباد ، کیانشهر و پاداد اهواز همچنان قطع است و ماموران اداره برق در حال برقراری جریان برق هستند.
روز شنبه هفته جاری ، برق ، آب ، تلفن و اینترنت اهواز و ۱۰ شهر استان خوزستان قطع شد و به دنبال آن فعالیت های عمومی و اقتصادی این شهرها به طور کامل مختل شد.
با این حال فعالیت برخی بیمارستان ها ، مراکز انتقال خون و جایگاه های عرضه فرآورده های نفتی در این شهرها به دلیل داشتن ژنراتور برق متوقف نشد.
قطع جریان آب، بازار مراکز عرضه آب تصفیه شده و آب معدنی اهواز را گرم کرد به گونه ای که برخی در مراکز تصفیه آب در اهواز صف تشکیل شد.
بنا به این گزارش هواشناسی خوزستان پیش بینی کرد در دو روز آینده هوای استان خوزستان تحت تاثیر یک سامانه فعال بارشی، ابری توام با بارندگی و وزش باد خواهد بود از این رو احتمال قطع دوباره برق وجود دارد.
۶۰۶۵ / ۶۰۳۷
خبرنگار: محمدرضا بنوره ** انتشار دهنده: عبدالحمید راجی

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار