درپي مشكلات بوجود آمده از بارندگي هاي اخير انجام شد

مدیر عامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب: همکاری مناطق نفتخیز جنوب با دستگاه های اجرایی خوزستان

تاریخ انتشار: سه شنبه ۶ آذر ۱۳۹۷ | ۰۹:۳۹ ق٫ظ
مدیر عامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب: همکاری مناطق نفتخیز جنوب با دستگاه های اجرایی خوزستان مدیر عامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب از همکاری این شرکت با مدیریت بحران استانداری و دستگاه های اجرایی خوزستان در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی و خدمت رسانی به مردم شریف اهواز در پی مشکلات بوجود آمده از بارندگی های اخیر خبر داد.

قلم ماندگار:

مدیر عامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب از همکاری این شرکت با مدیریت بحران استانداری و دستگاه های اجرایی خوزستان در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی و خدمت رسانی به مردم شریف اهواز در پی مشکلات بوجود آمده از بارندگی های اخیر خبر داد.

به گزارش قلم ماندگار به نقل از روابط عمومی، مهندس احمد محمدی ضمن اینکه بارندگی های اخیر در کشور را نزول رحمت الهی و لبخند طبیعت خواند و شکرگزاری این برکت عظیم را امری واجب دانست، گفت: بدلیل ورود سامانه های عظیم بارشی و تداوم بارندگی که خوشبختانه به ۴۶ میلیمتر هم رسید، مشکل آب گرفتگی معابر در حجم بسیار بالایی نیز بوجود آمد که باعث بروز مشکلات تردد برای مردم عزیز گردید.

وی افزود: شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب نیز به سرعت وارد عمل شد و با تامین تجهیزات و ماشین آلات مرتبط با عملیات اجرایی شامل انواع پمپ های سبک و سنگین و ماشین آلات توانست خدمتی بزرگ را در رفع مشکل عبور و مرور به مردم برساند و باید اذعان داشت که این مشکل آب گرفتگی می توانست مشکلات دیگری مانند حوادث انسانی و مسائل مربوط به سلامت و بهداشت کلانشهر اهواز را نیز به دنبال داشته باشد که خوشبختانه با تلاش همه بخشهای اجرایی مرتفع شد.

مهندس محمدی با اشاره به بالا رفتن سطح آب پشت سد بهبهان ، یادآور شد: توانستیم با تامین خودروهای سنگین، در مقاوم سازی سد خاکی بهبهان نیز مشارکت کرده و خوشبختانه مطمئن شدیم که سد هیچ گونه مشکلی نداشته و با انجام عملیات مقاوم سازی، ریسک فروریزش آن به صفر رسید.

مدیر عامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب در پایان تاکید کرد که اموال و دارایی های این شرکت متعلق به مردم است و در کنار حصول اطمینان از  تداوم تولید و ایمنی تاسیسات، هرآنچه به تسهیل روند زندگی و رفع نیازهای معیشتی، فرهنگی و اجتماعی کمک کند را در اختیار مردم قرار می دهد.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار