مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان: سند تحول بنیادین حیات طیبه دانش آموزان را رقم می زند

تاریخ انتشار: شنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۸ | ۱۳:۱۳ ب٫ظ
مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان: سند تحول بنیادین حیات طیبه دانش آموزان را رقم می زند اهواز- قلم ماندگار- مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان گفت: اگر سند تحول بنیادین در رابطه با دانش آموزان رعایت شود دانش آموز به کمال مطلوب و حیات طیبه می رسد.

 قلم ماندگار:

به گزارش قلم ماندگار به نقل از کمیته اطلاع رسانی چهارمین نمایشگاه تخصصی الکامپ خوزستان؛ کوروش مودت شامگاه جمعه در حاشیه حضور در نمایشگاه الکامپ استان اظهار کرد:
شرکت‌ها و دستگاه‌هایی متعددی در نمایشگاه الکامپ حضور فعال و خوبی داشتند همچنین محصولات و دستاوردهای خوبی نیز ارائه و معرفی شده‌اند که بخشی از آن‌ها نیز مرتبط با آموزش و پرورش است.

وی افزود: بنا به نیاز روز جامعه آخرین فناوری‌های اطلاعاتی و ارتباطی در آموزش و پرورش ورود کرده است.

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان یادآور شد: همچنین در هنرستان‌های آموزش و پرورش نیز رشته‌هایی وجود دارد که ارتباط مستقیمی با نمایشگاه دارند.

مودت بیان کرد: یکی از اهداف ما در مدارس توسعه و گسترش هوشمند سازی است و این امر لزوم به روز بودن را می‌رساند.

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان ادامه داد: یکی از برنامه‌های ما توسعه بخش فناوری و سیستم نرم افزاری در آموزش و پرورش استان است چرا که اکثر کارهای دانش آموزان، کارمندان و معلمان ما با نرم افزارها پیش می‌رود و بخشی از اعتبارات را نیز به این امر اختصاص دادیم.

وی تصریح کرد: یکی از ضرورت‌ها و چالش‌های پیش روی جامعه فضای مجازی است چرا که این حوزه نکات مثبت و منفی خاص خود را دارد.

مودت با بیان این که باید نسبت به ساماندهی به فضای مجازی اقدام شود، گفت: شورای سیاست گذاری و نهادی که بر فضای مجازی نظارت دارد باید حساسیت بیشتری نشان دهند چرا که گاهی اوقات حضور در این فضا تهدید به شمار می‌رود.

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان با اشاره به تاثیر اجرای سند تحول بنیادین آموزش و پرورش بر دانش آموزان، تصریح کرد: اگر نکات سند تحول بنیادین در رابطه با دانش آموزان رعایت شود دانش آموز به کمال مطلوب و حیات طیبه می‌رسد چرا که تمام ویژگی‌های موارد تاثیرگذار در این زمینه درنظر گرفته شده است.

وی افزود: همچنین اگر این سند اجرا شود به مقدار زیادی از نکات منفی فضای مجازی مصون می‌شویم.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار