مدیرکل امور آسیب‌های اجتماعی وزارت کار: شناسایی و مهار رانت ها راهی برای مبارزه با رکود اقتصادی است

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۶ | ۰۴:۱۱ ق٫ظ
مدیرکل امور آسیب‌های اجتماعی وزارت کار: شناسایی و مهار رانت ها راهی برای مبارزه با رکود اقتصادی است [ad_1] اهواز- ایرنا- مدیرکل دفتر امور آسیب‌های اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: جلوگیری از استخدام های بی ضابطه ، شناسایی و مهار رانت ها و حرکت به سمت فساد زدایی از جمله اولویت ها برای مبارزه با رکود اقتصادی است. به گزارش ایرنا روزبه کردونی عصر سه شنبه در نشست با امام […]

[ad_1]


اهواز- ایرنا- مدیرکل دفتر امور آسیب‌های اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: جلوگیری از استخدام های بی ضابطه ، شناسایی و مهار رانت ها و حرکت به سمت فساد زدایی از جمله اولویت ها برای مبارزه با رکود اقتصادی است. به گزارش ایرنا روزبه کردونی عصر سه شنبه در نشست با امام جمعه موقت اهواز، نماینده اهواز در مجلس و مسئولان شرکت فولاد اکسین خوزستان اظهار کرد: هیچگاه منکر فساد در سیستم ها نیستیم اما یکی از وظایف مسئولان ارشد کشوری و استانی این است که ساختار را به سمت فساد زدایی پبش ببرند.
وی افزود: یکی از برنامه هایی که در جهت جلوگیری از فساد و مهار رانت ها در دستور کار قرارگرفته است، ابتدا ایجاد محدودیت ها برای خودمان است.
نایب رئیس هیات مدیره شرکت فولاداکسین خوزستان ادامه داد: این شرکت به دلیل تعهدات خود نسبت به مشتریان داخلی و خارجی خود، به صورت چارچوب مند با تشکیل کمیته ای در این زمینه فعالیت خود را آغاز کرده و سعی شده تغییر و تولیدات بر اساس شاخص نه بر مبنای سفارش باشد.
وی بیان کرد: درسال های اخیر باوجود فشارهای فراوان ، تلاش شده جلوی استخدام های بدون ضابطه گرفته شود که تا اندازه زیادی نیز در این زمینه موفقیت حاصل شده و در شش ماه گذشته هیچ نیرویی به این شیوه به سیستم جذب نشده است.
کردونی تصریح کرد: هرچه بتوانیم شرکت را از حاشیه‌ها دور کنیم می‌توانیم به سمت موفقیت پیشرفته و اهداف خود را در جهت افزایش تولید و رونق بازار خود محقق سازیم.
وی بیان کرد: با اجرای پروژه فولاد سازی در این شرکت می توانیم حدود ۸۰۰ نفر را جذب کنیم و در زمینه ایجاد اشتغال نیز گامی موثر برای خوزستان و رفع مشکلات بیکاری این استان برداریم.
شرکت فولاد اکسین خوزستان با هدف تکمیل حلقه گمشده زنجیره تامین صنایع نیازمند به ورق های عریض فولادی و عملیات حرارتی همچون نفت، گاز، پتروشیمی و صنایع دریایی و ماشین سازی و رفع نیاز محصولات استراتژیک صنعت کشور در سال ۱۳۸۴ به ثبت رسید.
این شرکت در سال ۱۳۸۸ با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی روز دنیا، تولید انبوه خود را آغاز کرده است و امروزه با تولید محصولات خاص در زمینه ابعاد (ورق عریض) و خواص مورد نظر مشتریان، در مسیر رشد و تعالی قدم بر می دارد.
۷۱۵۲/۶۰۶۴
خبرنگار: محمدرضاخبازان** انتشار دهنده: محسن بهاروند

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار