مدیرکل صدا و سیمای خوزستان خبر داد: تشکیل کارگروه ویژه رونق تولید استان درصداوسیمای خوزستان

تاریخ انتشار: پنجشنبه ۸ فروردین ۱۳۹۸ | ۰۱:۳۹ ق٫ظ
مدیرکل صدا و سیمای خوزستان خبر داد: تشکیل کارگروه ویژه رونق تولید استان درصداوسیمای خوزستان خوزستان_ قلم ماندگار _ مدیرکل صدا و سیمای مرکز خوزستان از تشکیل کارگروه ویژه رونق تولید استان در صداوسیمای خوزستان خبر داد.

قلم ماندگار:

مدیرکل صدا و سیمای مرکز خوزستان از  تشکیل کارگروه ویژه رونق تولید استان درصداوسیمای خوزستان خبر داد.

مسلم رحیمی در گفت و گوی اختصاصی با پایگاه خبری قلم ماندگار، با اعلام این خبر گفت: با وجود فشارهای اقتصادی از سوی دشمنان، صدا و سیمای مرکز خوزستان عزم جدی برای حمایت از تولید داخلی، تولیدکننده، رشد سرمایه گذاری در استان زر خیز خوزستان، توریست درمانی و ظرفیت های متعدد دیگری همچون معرفی پارک های علم و فن آوری وشرکت های دانش بنیان دارد.

وی با بیان اینکه در عرصه اطلاع رسانی در حوزه های مختلف خبر، صدا و سیما با محوریت شعار سال برنامه های فاخر موثری در این خصوص برای مخاطبان تولید و پخش خواهیم کرد، افزود: ضرورت مطالبه رونق تولید از همه مسؤولان استان بیش از پیش احساس می شود.

رحیمی در ادامه با اشاره به اینکه استان خوزستان در بخش های مختلفی از قبیل گردشگری، خدمات، صنعت و کشاورزی و غیره ظرفیت ها و پتانسیل های خوبی دارد، اظهار امیدواری کرد: ان شالله بتوانیم در سال ۹۸ که از سوی مقام معظم رهبری با عنوان رونق تولید نامگذاری شده است در کنار هم و همدل در اجرای برنامه های رسانه ای فاخر در راستای خدمت به مردم خوزستان به ویژه مخاطبان شبکه استانی گام های ارزشمندی برداریم.

 

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
محل كد آمار