مدیریت جهادی از نوع بی ادعا

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۷ | ۱۵:۴۲ ب٫ظ
مدیریت جهادی از نوع بی ادعا در این روزها که سیل حوزه کرخه را در خطر قرار داده بود انصافاً مسئولین و مدیران متعددی پای کار آمدند و برای مهار سیل تلاش کردند.

در این روزها که سیل حوزه کرخه را در خطر قرار داده بود انصافاً مسئولین و مدیران متعددی پای کار آمدند و برای مهار سیل تلاش کردند و تصاویر و فعالیت های آنها به کرات در رسانه ها و فضای مجازی منتشر شد که باید از همه این عزیزان تشکر کرد اما در این میان مردی بود که به شهادت اهالی منطقه خصوصاً شوراها و دهیاران منطقه که تماس های آنها ما را به نوشتن این مطلب ترغیب کرد که ساکت و بی ادعا از اولین لحظات اعلام خطر سیل تا آخرین لحظه بسته شدن و محکم شدن سیل بندها به مدت چند شبانه روز چکمه به پا و بارانی بر تن از مناطق سیل زده تکان نخورد و خانه نرفت. غذایش را سر زمین با کشاورزان و چند دقیقه استراحت هم روی صندلی ماشین روی سیل بند، حتی اصرارهای اهالی محل برای مهمان شدن و چند ساعت خواب در خانه روستائیان را هم نپذیرفت و به سیل بندها منگنه شده بود و سرانجام بعد از چند شبانه روز بیداری و شب نخوابی به علت پارگی عروق چشمی به بیمارستان منتقل شد.

تصاویر زیر را در پی تماس های چند تن از شوراها و دهیاران و پیگیری های ما از اهالی محل و عکس مهندس صادقی مدیر عامل کرخه و شاوور نیز از مدیریت روابط عمومی بدست آمد.

 

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
محل كد آمار