مدیر حوزه‌های علمیه سراسر کشور:راهیان نور فرصتی مناسب برای خودسازی است

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۹:۳۸ ب٫ظ
مدیر حوزه‌های علمیه سراسر کشور:راهیان نور فرصتی مناسب برای خودسازی است [ad_1] اهواز – ایرنا – مدیر حوزه های علمیه سراسر کشور گفت:کاروانهای راهیان نور فرصتی مناسب برای خودسازی، تقویت روحیه جهادی و استکبارستیزی است که جامعه امروز نیز به روحیه الهی و معنوی با الگوگیری از شهدای دفاع مقدس نیاز دارد. به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از ستاد مرکزی راهیان نور ، آیت الله علیرضا […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا – مدیر حوزه های علمیه سراسر کشور گفت:کاروانهای راهیان نور فرصتی مناسب برای خودسازی، تقویت روحیه جهادی و استکبارستیزی است که جامعه امروز نیز به روحیه الهی و معنوی با الگوگیری از شهدای دفاع مقدس نیاز دارد. به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از ستاد مرکزی راهیان نور ، آیت الله علیرضا اعرافی در یادمان و مزار شهدای هویزه با بیان اینکه برای پیروزی در عرصه های مختلف سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی نیازمند روحیه جهادی هستیم افزود: باید برای نسل‌های آینده حرکت عظیم راهیان نور را منتقل کنیم و به آنها بگوئیم که گذشتگان شما جمع با شور الهی و معنوی بوده اند و در یک حماسه بزرگ و جنگ نابرابر بر دشمنان اسلام پیروز شدند.
وی با اشاره به اینکه حرکت راهیان نور یک حرکت عظیم فرهنگی برای زنده نگه داشتن خاطرات و رشادت های رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس می‌باشد خاطر نشان کرد: امروزه شبیه به حرکت عظیم راهیان نور را ما در نیروهای حزب الله لبنان مشاهده می‌کنیم که برای زنده نگه داشتن رشادت های رزمندگان و پیروزی خود در جنگ ۳۳ روزه اقدام به راه‌اندازی جریان راهیان نور در مرز لبنان و اسرائیل کرده‌اند.
مدیر حوزه‌های علمیه سراسر کشور گفت: بسیاری از کشورها نیز برای زنده نگه داشتن مقاومت‌های خود خاطرات جنگ را در موزه های بزرگ نشان می‌دهند.
اعرافی با تاکید بر اهمیت آشنایی جوانان با حماسه آفرینی رزمندگان در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل اظهار کرد: راهیان نور را باید یک حرکت مهم در انقلاب اسلامی دانست و تمامی قشرها به خصوص نسل جوان باید با راهیان نور و صحنه‌های بسیار مهم آن ارتباط داشته باشند، چرا‌که عظمت دفاع مقدس قابل وصف نیست.
مدیر حوزه‌های علمیه سراسر کشور در خصوص شعار ‘من انقلابی‌ام’ راهیان نور افزود: بهترین شیوه برای اینکه ملت ایران عظمت و شکوه خود و انقلاب را نشان دهد این است که انقلابی باشد و انقلابی بودن یعنی از جهان خواران و مستکبران جهان نترسیم و بر همه موانع فائق بیاییم.
۶۰۶۵/۶۰۰۲
خبرنگار:محمدرضا بنوره**انتشاردهنده : کبری آقازری

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار