مدیر شبکه بهداشت ودرمان باغملک: مراجعه ۲۳۰۰۰ نفر به مراکز بهداشتی، درمانی باغملک از ابتدای تعطیلات نوروزی تاکنون

تاریخ انتشار: شنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۸ | ۱۹:۰۳ ب٫ظ
مدیر شبکه بهداشت ودرمان باغملک: مراجعه ۲۳۰۰۰ نفر به مراکز بهداشتی، درمانی باغملک از ابتدای تعطیلات نوروزی تاکنون خوزستان_ قلم ماندگار- مدیر شبکه بهداشت ودرمان باغملک از مراجعه ۲۳۰۰۰ نفر به مراکز بهداشتی، درمانی و بیمارستان شهید طباطبایی از ابتدای تعطیلات نوروزی تا کنون خبر داد.

قلم ماندگار:

به گزارش قلم ماندگار، مدیر شبکه بهداشت ودرمان باغملک از مراجعه ۲۳۰۰۰ نفر به مراکز بهداشتی، درمانی و بیمارستان شهید طباطبایی از ابتدای تعطیلات نوروزی تا کنون خبر داد.

وی گفت : شهرستان باغملک از جمله شهرستانهای خوش آب و هوا ودارای مناطق زیارتی و سیاحتی می باشد که در ایام تعطیلات نوروزی شاهد حضور چشمگیر مسافران نوروزی از سراسر استان و سایر استان های همجوار و نقاط کشور بوده است.
دکتر زمان زاده گفت: بهداشت ودرمان شهرستان باغملک به عنوان متولی مقوله سلامت و ارتقا آن در جامعه و بنابه وظیفه شرعی و قانونی از قبل از تعطیلات با تشکیل جلسات متعدد در قالب ستاد سفره های نوروزی با حضور واحدهایی همچون بیمارستان شهید طباطبایی،فوریتهای پزشکی ، واحدهای بهداشت محیط ، مبارزه با بیماریها و سایر واحدهای ستادی شبکه و مرکز بهداشت مصوبات لازم را جهت اجرا تصویب و به مرحله اجرا در آورده است.
دکتر زمان زاده افزود : از روز ۲۸ اسفند که اولین روز شروع دور اول سفرهای نوروزی بوده تا کنون بیش از ۲۳۰۰۰ نفر به مراکز و بیمارستان شهید طباطبایی مراجعه که هم خدمات درمانی و هم بهداشتی در یافت نمودند.
وی خاطر نشان کرد : هر چند مشکلاتی هم وجود دارد اما تلاش نمودیم که به نحو مطلوب خدمات لازم را به مراجعه کنندگان ارائه نماییم.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار