مدیر عامل فولاد اکسین خوزستان:توانایی فولاد اکسین در تامین نیاز کشور به ورق های فولادی/ راه اندازی بزرگترین آزمایشگاه خوردگی محیط ترش در کشور توسط فولاد اکسین

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۸ | ۱۵:۲۳ ب٫ظ
مدیر عامل فولاد اکسین خوزستان:توانایی فولاد اکسین در تامین نیاز کشور به ورق های فولادی/ راه اندازی بزرگترین آزمایشگاه خوردگی محیط ترش در کشور توسط فولاد اکسین اهواز- قلم ماندگار-مدیر عامل فولاد اکسین خوزستان از توانایی شرکت فولاد اکسین در تامین نیاز کشور به ورق های فولادی خبر داد.
  1. قلم ماندگار:

به گزارش قلم ماندگار، صبح امروز چهارشنبه ۲۲ آبان ماه جاری مهندس ابراهیمی مدیر عامل فولاد اکسین خوزستان در نشست خبری با اصحاب رسانه از توانایی شرکت فولاد اکسین در تامین نیاز کشور به ورق های فولادی خبر داد.

وی با بیان اینکه تغییر استراتژی فولاد اکسین در حوزه بازرگانی یکی از عوامل موفقیت این شرکت در سال جاری بود، افزود: مقدار قابل توجهی از قطعات یدکی فولاد اکسین در سال جاری تامین شده است.

ابراهیمی تاکید کرد: از وزارت صمت خواسته ایم ظرفیت شرکت فولاد  اکسین  خوزستان را در نظر بگیرند و واردات محصولاتی که این شرکت می تواند تولید کند را محدود کند.

مدیر عامل فولاد اکسین خوزستان با اشاره به اینکه پروژه فولاد سازی در شرکت فولاد اکسین علاوه بر اشتغال زایی، در تامین مواد اولیه این شرکت تاثیر گذار خواهد بود، گفت:  همچنین این پروژه بر اساس جدیدترین تکنولوژی روز جهان کلید خواهد خورد.

ابراهیمی در ادامه با بیان اینکه در شرکت فولاد اکسین محصول جدید با  عنوان اکسین آر و قابل استفاده در ماشین آلات معدنی را ثبت کردیم، از راه اندازی آزمایشگاه خوردگی فلزات در این شرکت  خبر داد و گفت: امسال این آزمایشگاه در این شرکت راه اندازی شد.

وی در پایان یادآور شد: همچنین این آزمایشگاه در کشور در نوع خود بی نظیر است و بزرگترین آزمایشگاه خوردگی محیط ترش در کشور است.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار