مدیر کل ورزش و جوانان خوزستان:در انجام تعهدات به فدراسیون کشتی کوتاهی نکرده ایم

تاریخ انتشار: شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۷:۴۱ ب٫ظ
مدیر کل ورزش و جوانان خوزستان:در انجام تعهدات به فدراسیون کشتی کوتاهی نکرده ایم [ad_1] آبادان – ایرنا – مدیر کل ورزش و جوانان استان خوزستان گفت:سازمان منطقه آزاد اروند و این اداره کل به همه تعهدات خود نسبت به فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی برای میزبانی جام جهانی کشتی فرنگی ۲۰۱۷ عمل کرده و کوتاهی در انجام این تعهدات دیده نشده است. افشین حیدری شنبه در گفت و گوی […]

[ad_1]


آبادان – ایرنا – مدیر کل ورزش و جوانان استان خوزستان گفت:سازمان منطقه آزاد اروند و این اداره کل به همه تعهدات خود نسبت به فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی برای میزبانی جام جهانی کشتی فرنگی ۲۰۱۷ عمل کرده و کوتاهی در انجام این تعهدات دیده نشده است. افشین حیدری شنبه در گفت و گوی اختصاصی با ایرنا افزود:شهر آبادان از چند روز پیش در پی آماده سازی برای محل برگزاری مسابقات جام جهانی کشتی فرنگی ۲۰۱۷ بوده و مشکلی برای میزبانی ندارد.
وی اظهار داشت:سازمان منطقه آزاد اروند هیچگونه کوتاهی در تعهداتش به فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی ایران انجام نداده، لذا با تمامی وجود پایبند به تعهد نامه اش است.
مدیر کل ورزش و جوانان استان خوزستان گفت:با توجه به اینکه مشخص نیست فدراسیون به چه دلایلی نمی خواهد مسابقات را در آبادان برگزار کند استاندار خوزستان نشست فوق العاده ای با حضور مدیر عامل سازمان منطقه آزاد اروند و فرماندار ویژه آبادان برگزار کرد تا در میزبانی این مسابقات مشکل خاصی به وجود نیاید.
حیدری تصریح کرد:با جدیت هرچه تمام، مسابقات جام جهانی کشتی فرنگی ۲۰۱۷ به میزبانی مردم خونگرم آبادان برگزار می شود.
وی افزود:با توجه به اینکه استان خوزستان میزبان این رویداد بزرگ جهانی است مواردی که بین ما و فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی پیش آمده را بازگو نمی کنیم و آماده ایم این مسابقات را به نحو شایسته برگزار شود.
حیدری افزود:خوزستان مهد کشتی فرنگی دنیا است و از پایگاه های بزرگ این رشته است، لذا برگزاری این مسابقات در آبادان به رشد و پیشرفت این رشته در خوزستان کمک می کند.
مدیر کل ورزش و جوانان خوزستان اظهار داشت:کشتی فرنگی خوزستان دارای استعدادهای فراوان است و قطعا برگزاری این مسابقات در خوزستان شور و نشاط اجتماعی را در بر دارد.
به گزارش ایرنا نایب رئیس فدراسیون کشتی روزهای گذشته در سخنانی با بیان اینکه وعده های مسئولان استان خوزستان درمورد میزبانی جام جهانی کشتی فرنگی عملی نشده است، گفته بود:به نظر می رسد مسئولان استان خوزستان برای میزبانی جام جهانی کشتی فرنگی در آبادان تمایل ندارند و نمی دانیم درصورت تغییر میزبان جام جهانی چه پاسخی به مردم خوزستان بدهیم.
حمید بنی تمیم با بیان این مطلب افزود: فدراسیون کشتی به احترام مردم خوزستان و علاقه مندی این عزیزان به کشتی به عنوان ورزش ملی کشور، با مشکلات فراوان توانست اتحادیه جهانی کشتی را متقاعد کند تا میزبانی جام جهانی را از تهران به آبادان منتقل کند.
وی ادامه داد:با وجود پیگیری های مکرر صورت گرفته و نشست های متعدد با مسئولان استانی هیچکدام از وعده های آنها برای کمک به میزبانی مسابقات در آبادان در فاصله کوتاه باقی مانده تا رقابت ها (روزهای ۲۶ و ۲۷ اسفندماه) عملی نشده است.
سی و ششمین دوره رقابت های جام جهانی کشتی فرنگی با حضور هشت کشور برتر کشتی فرنگی دنیا، روزهای ۲۶ و ۲۷ اسفندماه در سالن کوثر شهر آبادان برگزار می شود.
تیم های ایران، روسیه، جمهوری آذربایجان، ترکیه، آلمان، اوکراین، قزاقستان و بلاروس به عنوان هشت کشور برتر کشتی فرنگی جهان در این رقابت ها حضور می یابند.
۷۱۰۴/۶۱۲۵ **خبرنگار:مسعود گادار ** انتشار:سیدبهادر حسینی

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار