مدیرکل صدا و سیمای خوزستان تاکید کرد:

مراسم چهلمین سالگرد انقلاب به خوبی پوشش داده شود

تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۷ | ۰۰:۳۲ ق٫ظ
مراسم چهلمین سالگرد انقلاب به خوبی پوشش داده شود مدیرکل صدا و سیمای خوزستان تاکید کرد: امسال تمامی رسانه ها به ویژه مطبوعات استان اعم از مکتوب، دیداری، شنیداری و شبکه های اجتماعی بیش از گذشته مراسم چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی و دستاوردهای این انقلاب را به خوبی پوشش دهند.

قلم ماندگار:

به گزارش قلم ماندگار: مسلم رحیمی مدیرکل صدا و سیمای خوزستان در دیدار اعضای هیئت مدیره خانه مطبوعات استان خوزستان که به مناسبت روز خبرنگار برگزار شد، ضمن تبریک روز خبرنگار و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای رسانه تاکید کرد: امسال تمامی رسانه ها به ویژه مطبوعات استان اعم از مکتوب، دیداری، شنیداری و شبکه های اجتماعی بیش از گذشته مراسم چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی و دستاوردهای این انقلاب را به خوبی پوشش دهند.

وی با بیان اینکه در برگزاری مراسم چهل سالگی انقلاب رسانه‌ها باید بیش از گذشته تلاش کنند، اظهار کرد: پس از انقلاب اسلامی ، یک کشور تنها مقابل همه ابرقدرت‌های جهان ایستاد.

رحیمی ادامه داد: توطئه‌هایی شد؛ همانطور که رهبر انقلاب فرمودند نظیر نداشته است. در مقابل این توطئه‌ها اگر می‌توانستیم فقط استقلال خود را حفظ کنیم یک اعجاز است؛ حالا نه تنها استقلال و آزادی را حفظ کردیم بلکه در هر جهت و عنوان پیشرفت کرده‌ایم.

وی تاکید کرد: تزریق امید و نشاط به پیکره جامعه و تلاش در جذب مشارکت همه اقشار جامعه برای بزرگداشت انقلاب اسلامی مهمترین وظیفه رسانه هاست.

وی گفت: مراسم چهلمین سالگرد انقلاب باید باشکوه ترین مراسم باشد؛ چراکه همین ۲۲ بهمن هاست که دشمن را وادار به عقب نشینی می کند.

رحیمی افزود: توجه منافقین و بیگانگان به چهلمین سالگرد انقلاب جمع شده است که ما باید با تلاش همه جانبه ضمن آگاه سازی مردم از دستاوردهای انقلاب و ایجاد روحیه امید و نشاط در مردم توطئه های دشمنان را نقش بر آب کنیم.

وی خطاب به اعضای هیئت مدیره خانه مطبوعات گفت: صدا و سیمای خوزستان آماده تشکیل کارگروه تخصصی رسانه با خانه مطبوعات است و از ظرفیت این رسانه های در راستای ارتقا و توسعه استان استفاده می کنیم.

یادآور می شود: اعضای خانه مطبوعات هم ضمن گرامیداشت روز خبرنگار به بیان ایده ها و پیشنهادات خود پرداختند.

همچنین در پایان این دیدار از تعامل شایسته صدا و سیمای استان با خانه مطبوعات خوزستان از تلاش های مدیرکل صدا و سیمای استان نیز قدردانی شد.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار