مراکز دانشگاهی توان کمک به حل مشکلات استان خوزستان را دارند

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۹:۱۹ ب٫ظ
مراکز دانشگاهی توان کمک به حل مشکلات استان خوزستان را دارند [ad_1] دزفول – ایرنا – دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت:خوزستان با تقدیم شهدای بسیاری در دوران جنگ تحمیلی حق بزرگی بر گردن کشور دارد و اکنون که دچار مشکلاتی شده باید با عزم و اراده ملی به حل این مشکلات کمک کرد و از ظرفیت دانشگاه ها در این راستا بهره گرفت. به گزارش […]

[ad_1]


دزفول – ایرنا – دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت:خوزستان با تقدیم شهدای بسیاری در دوران جنگ تحمیلی حق بزرگی بر گردن کشور دارد و اکنون که دچار مشکلاتی شده باید با عزم و اراده ملی به حل این مشکلات کمک کرد و از ظرفیت دانشگاه ها در این راستا بهره گرفت. به گزارش ایرنا محمدرضا مخبر دزفولی روز چهارشنبه در دومین روز از کنگره بین المللی جندی شاپور در سالن اجتماعات دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول افزود:باید یک عزم و اراده ملی برای حل مشکلات خوزستان ایجاد کرد زیرا مشکلاتی که برای خوزستان ایجاد شده نه تنها منطقه ای نیست بلکه فرامنطقه ای و ملی است.
وی ضمن گرامیداشت یاد شهدای خوزستانی هشت سال دفاع مقدس و رشادت رزمندگان این استان گفت:خوزستان کارهای بزرگی برای کشور انجام داده و حق این استان است الان که با مشکل روبرو شده دیگر استان ها نیز به کمک این استان بیایند و همانطور که مقام معظم رهبری تاکید کردند باید عزم ملی برای حل مشکلات این استان ایجاد شود.
مخبر دزفولی اضافه کرد:درست است که برنامه های بلند مدت برای حل مشکلات خوزستان باید باشد ولی باید راه حل های کوتاه مدت و میان مدت و فوری نیز برای حل مشکلات استان خوزستان در نظر گرفت.
دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت:باید از ظرفیت دانشگاهیان برای حل مشکلات و عضلات موجود در استان خوزستان استفاده کرد.
۷۲۷۸/۶۰۶۸
خبرنگار:رقیه کردی-انتشار:محمدعلی فریدپناه

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار