مربی تیم تراکتور سازی تبریز:مقابل تیم سازمان یافته فولاد باید به خوبی دفاع کنیم

تاریخ انتشار: پنجشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۵ | ۲۱:۵۶ ب٫ظ
مربی تیم تراکتور سازی تبریز:مقابل تیم سازمان یافته فولاد باید به خوبی دفاع کنیم [ad_1] اهواز _ ایرنا _ مربی تیم تراکتورسازی تبریز گفت: فردا بازی بسیار سختی با تیم سازمان یافته فولاد داریم و به خوبی می دانیم که باید مقابل این تیم دفاع کنیم. به گزارش ایرنا ژوزه تکسیرا روز پنجشنبه در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل فولاد خوزستان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: هر […]

[ad_1]


اهواز _ ایرنا _ مربی تیم تراکتورسازی تبریز گفت: فردا بازی بسیار سختی با تیم سازمان یافته فولاد داریم و به خوبی می دانیم که باید مقابل این تیم دفاع کنیم. به گزارش ایرنا ژوزه تکسیرا روز پنجشنبه در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل فولاد خوزستان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: هر دو تیم به دنبال برد هستند گر چه ما با صدر جدول فاصله گرفتیم اما از اهداف خود دست نمی کشیم و باید به روند رو به رشد خود ادامه دهیم.
مربی تیم تراکتورسازی تبریز با بیان اینکه هر دو تیم تراکتورسازی و فولاد بازی دشواری داشته و هر تیمی که تمرکز لازم را داشته باشد پیروز میدان است افزود:در نیم فصل دوم بازیکنان مصدوم زیادی داشتیم اما با وجود مربی با دانشی همچون قلعه نوعی تمرکز خود را حفظ کرده و نتایج خوبی گرفتیم.
تکسیرا با اشاره به اینکه تیمی که داعیه قهرمانی دارد باید فشارهای زیادی را تحمل کند، گفت:در این فصل دچار فشارهای زیادی شدیم اما دستهایمان را پایین نیاورده و تسلیم نشدیم در حالی که در تیم فصل تعداد بازیکنانمان کم شدند.
وی عنوان کرد: اگر در بازی های قبلی با پیروزی از میدان خارج می شدیم، وضعیتمان در جدول فرق می کرد اما نتوانستیم به این مهم برسیم.
مربی تیم تراکتورسازی تبریز در خصوص بازیکنان جدیدی که در نیم فصل به تیم اضافه شدند افزود: بی شک بازیکنان جدیدی که به تیم اضافه شدند از جان و دل بازی کردند و معتقدم بازیکنی که تغییر تیم می دهد باید حرفه ای عمل کرده و خودش را با تیم جدید وفق دهد.
دیدار بین دو تیم فولاد خوزستان و تراکتورسازی تبریز از هفته بیست و چهارم رقابت های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور جمعه بیستم اسفندماه در ورزشگاه غدیر اهواز برگزار می شود.
۷۱۰۴/۶۱۲۵ پارسا شاکری ** انتشار:سیدبهادر حسینی

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار