مربی تیم گسترش فولاد تبریز: هنوز هم شانس کسب سهمیه آسیا را داریم

تاریخ انتشار: پنجشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۵ | ۲۲:۱۳ ب٫ظ
مربی تیم گسترش فولاد تبریز: هنوز هم شانس کسب سهمیه آسیا را داریم [ad_1] اهواز _ ایرنا _ مربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز گفت: اگر چه در مقابل فولاد موفق به کسب یک امتیاز شدیم اما هنوز هم شانس کسب سهمیه آسیا را داریم. بهمن خداکرم پنج شنبه پس از تساوی تیمش مقابل فولاد خوزستان در جمع خبرنگاران اظهار کرد : به دنبال کسب هر سه امتیاز […]

[ad_1]


اهواز _ ایرنا _ مربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز گفت: اگر چه در مقابل فولاد موفق به کسب یک امتیاز شدیم اما هنوز هم شانس کسب سهمیه آسیا را داریم. بهمن خداکرم پنج شنبه پس از تساوی تیمش مقابل فولاد خوزستان در جمع خبرنگاران اظهار کرد : به دنبال کسب هر سه امتیاز بازی بودیم تا به روند رو به رشد خود همچنان ادامه دهیم.
مربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز با اشاره به این که هر دو تیم فوتبال سرعتی و تاکتیکی ارائه دادند افزود: متاسفانه تیم ما در دقایق آخر بازی روی اشتباه خط دفاع گلی دریافت کرد که اصلا فکر نمی کردیم.
وی ادامه داد: با توجه به موقعیت آب و هوایی تبریز شرایط ما در تمرینات بسیار سخت بود اما امروز شرایط آب و هوایی مطلوبی بر بازی حاکم بود.
خداکرم با بیان این که از عملکرد بازیکنان تیم راضی هستم، خاطر نشان کرد: برای برد وارد میدان شدیم اما متاسفانه شرایط طوری رقم خورد که که بازی مساوی شد.
وی در پاسخ به این پرسش که به دنبال کسب سهمیه آسیایی هستید افزود: اگر بازی امروز را می بردیم شرایطمان در جدول بهتر می شد اگر چه از ۲۰ اسفندماه سه بازی در خانه داریم و می توانیم به کسب سهمیه آسیایی امیدوار باشیم.
مربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز افزود: هنوز بازی های زیادی باقی مانده و می توانیم نتایج عقب افتاده را جبران کنیم.
دیدار بین دو تیم فولاد خوزستان و گسترش فولاد تبریز از هفته بیست و دوم لیگ برتر در نهایت با نتیجه دو بر دو به پایان رسید.
تیم فولاد خوزستان با کسب این یک امتیاز ۲۸ امتیازی شد و در رده دهم جدول جای گرفت وگسترش نیز با ۳۰ امتیاز در جایگاه ششم جدول قرار گرفت.
۶۰۰۲ خبرنگار:پارسا شاکری **انتشاردهنده : کبری آقازری

[ad_2]

منبع: ایرنا

برچسب‌ها: , ,
آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار