مردم با حضورخود درراهپیمایی جواب کوبنده ای به دشمنان ایران دادند

تاریخ انتشار: جمعه ۲۲ بهمن ۱۳۹۵ | ۲۱:۲۸ ب٫ظ
مردم با حضورخود درراهپیمایی جواب کوبنده ای به دشمنان ایران دادند [ad_1] گتوند – ایرنا – امام جمعه گتوند با اشاره به حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت: مردم با حضورشان در این راهپیمایی از انقلاب و نظام اسلامی پشتیبانی کردند و جواب کوبنده ای به دشمنان انقلاب دادند. حجت الاسلام محمد علی شاه آبادی در خطبه های این هفته نماز جمعه گتوند در مصلای […]

[ad_1]


گتوند – ایرنا – امام جمعه گتوند با اشاره به حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت: مردم با حضورشان در این راهپیمایی از انقلاب و نظام اسلامی پشتیبانی کردند و جواب کوبنده ای به دشمنان انقلاب دادند. حجت الاسلام محمد علی شاه آبادی در خطبه های این هفته نماز جمعه گتوند در مصلای امام خمینی (ره) این شهر با اشاره به حضور با شکوه مردم در راهپیمایی ۲۲بهمن وتشکر و قدردانی از مردم و مسئولان در پشتیبانی از نظام و پیروی از فرمایشات رهبر معظم انقلاب افزود: اقشار مختلف مردم با حضور خودشان به دشمنان انقلاب آمریکا ،اسرائیل غاصب و استکبارجهانی پشت پا زدند و پاسخ دندان شکنی به سخنان و تهدیدات ترامپ رئیس جمهور آمریکا دادند.
وی همچنین با تقدیر و قدردانی از حضور حماسی مردم شهرهای سماله، جنت مکان،صالح شهر و ترکالکی در راهپیمایی این روز گفت: مردم با حضور باشکوه خود در ۲۲ بهمن نفرت و انزجار خود را از امریکا و استکبار جهانی فریاد زدند و در این راهپیمایی نشان دادند که همچنان پشتیبان نظام، انقلاب و آرمان های آن هستند.
امام جمعه گتوند در فراز دیگری از سخنانش با اشاره به وضعیت اشتغال در گتوند اظهارکرد: نماینده و دیگر مسئولان شهرستان نسبت به اشتغالزایی در بخش عقیلی گتوند جدیت داشته باشند.
حجت الاسلام شاه آبادی ادامه داد:دخالت های شهرستان های پیرامون گتوند را هیچوقت نخواهیم پذیرفت.
وی در ادامه با اشاره به ۲۵ بهمن و سالروز صدور فرمان امام (ره) مبنی بر ارتداد سلمان رشدی گفت: این مرد خبیث توسط یک یهودی، نیم میلیون پوند دریافت کرد تا کتاب آیات شیطانی را بنویسد که در سراسر آن به پروردگار، جبرئیل امین، پیامبر (ص)و همه مقدسات اسلام اهانت شده است.
حجت الاسلام شاه آبادی اضافه کرد: فتوای امام خمینی(ره)در خصوص سلمان رشدی همچنان به قوت خود باقی است و سرنوشت هر کسی که بخواهد با اسلام و قرآن بازی کند، بهتر از این نخواهد بود.
وی در ادامه با تسلیت فرا رسیدن ایام فاطمیه افزود: در شهرستان گتوند برنامه های متناسب با حضرت فاطمه (س) برگزار می شود و مردم در این برنامه ها حضور یابند.
۷۴۶۷/ ۶۰۳۷
خبرنگار: باقر ابراهیمی ** انتشار دهنده: عبدالحمید راجی

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار