مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان در بازدید از پروژه های برق بهبهان:

مردم محروم روستاها بیش از هر زمان دیگری نیازمند خدمات جهادی هستند

تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۹ | ۱۱:۳۰ ق٫ظ
مردم محروم روستاها بیش از هر زمان دیگری نیازمند خدمات جهادی هستند مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان در ادامه بازدیدهای میدانی از شبکه های برق شهرستان ها و مناطق کم برخوردار، با هیئت همراه به بهبهان سفر کرد و در دیدار چهره به چهره با مردم و مسئولان محلی و بازدید از پروژه های در دست اقدام شهرستان، در جریان مشکلات مردم، وضعیت شبکه برق و اورهال تجهیزات قرار گرفت.  

قلم ماندگار/ خوزستان:

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان در ادامه بازدیدهای میدانی از شبکه های برق شهرستان ها و مناطق کم برخوردار، با هیئت همراه به بهبهان سفر کرد و در دیدار چهره به چهره با مردم و مسئولان محلی و بازدید از پروژه های در دست اقدام شهرستان، در جریان مشکلات مردم، وضعیت شبکه برق و اورهال تجهیزات قرار گرفت.
به گزارش قلم ماندگار به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق خوزستان، در این بازدید که با حضور نماینده مجلس شورای اسلامی و مسئولان محلی انجام شد، پس از بازدید از پروژه های درحال انجام و بررسی مشکلات شبکه های برق بخصوص منطقه تشان، به اورهال شبکه برای تابستان ۱۴۰۰ و رضایتمندی مشترکین تاکید شد.
دکتر علی خدری پس از بررسی وضعیت موجود، و مذاکره با نماینده مردم بهبهان درمجلس شورای اسلامی، علاوه بر رسیدگی به درخواست های مردمی، به سرقت های گسترده سیمهای مسی برق اشاره کرد و گفت: سرقت سیم های برق، به جز خسارت به سرمایه ملی، باعث قطعی برق و نارضایتی مردم می شود ،به همین دلیل می طلبد که مسئولان محلی، دستگاه های نظارتی و ضابطین قضایی پیگیری بیشتری داشته باشند تا این سرقت ها کمتر شود.
خدری با تاکید بر تامین برق پایدار  مورد نیاز در تابستان، گفت: اورهال شبکه برای تابستان ۱۴۰۰ باید در اولویت قرار گیرد تا شبکه آمادگی کامل را برای پیک مصرف داشته باشد و خاموشی های احتمالی کمتر باشد.
 مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان و نماینده مردم بهبهان در مجلس شورای اسلامی وهیئت همراه در پایان پس از دیدار چهره به چهره با مردم و شنیدن مشکلات و درخواست ها در حوزه برق رسانی؛ از سرگرد مسعود راه خدازاده؛ رییس پلیس آگاهی شهرستان بهبهان که حین مبارزه با سارقان سیم های برق، مجروح شده بود، با تقدیم لوح تقدیر عیادت کردند.
انتهای پیام/
آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار