مرکز جراحی مجتمع درمانی شهید عمویی با اعتباری ‌۳۰ میلیارد ریال احداث شد

تاریخ انتشار: شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۷ | ۱۰:۲۹ ق٫ظ
مرکز جراحی مجتمع درمانی شهید عمویی با اعتباری ‌۳۰ میلیارد ریال احداث شد بندر ماهشهر- قلم ماندگار-جانشین فرماندهی بهداری نیروی دریایی سپاه گفت: مرکز جراحی مجتمع شهید عمویی منطقه سوم نیروی دریایی سپاه با ظرفیت ۱۹ تخت و با اعتبار ۳۰ میلیارد ریال ساخته و تجهیز شده است.

قلم ماندگار:

محسن صفری در حاشیه آیین افتتاح بخش جراحی محدود مجتمع درمانی شهید عمویی منطقه سوم نیروی دریایی سپاه،  اظهار داشت: مرکز جراحی مجتمع درمانی شهید عمویی شهرستان بندرماهشهر وابسته به نیروی دریایی سپاه که ‌به دست فرمانده نیرویی دریایی سپاه و با حضور استاندار و مسئولان شهرستان بندرماهشهر افتتاح شد یک بخش جراحی بوده که به کل مجتمع درمانی الحاق شده است.

وی افزود: مجتمع درمانی شهید عمویی شهرستان بندرماهشهر دو سال پیش به دست فرمانده وقت نیروی دریایی سپاه افتتاح شده و هم‌اکنون با همت و تلاش‌های بهداری نیروی دریایی سپاه و کادر مجتمع درمانی شهید عمویی موفق شدیم که یک مرکز جراحی مجهز و خوب را به مجتمع شهید عمویی الحاق کنیم.

جانشین فرماندهی بهداری نیروی دریایی سپاه بیان کرد: مرکز جراحی مجتمع درمانی شهید عمویی بندرماهشهر با اعتباری بالغ بر ۳۰ میلیارد ریال تجهیز و ساخته شده است؛ برای مجتمع درمانی شهید عمویی نیز قبلا ۴۲ میلیارد ریال هزینه شده بود که تا کنون بیش از ۷۲ میلیارد ریال برای ساخت و تجهیز کل این مجتمع هزینه شده است.

وی گفت: صرف نظر از مسائل اورژانسی که در همه رشته‌ها در این مرکز انجام می‌شود عمل‌های جراحی خاص در مرکز جراحی مجتمع شهید عمویی انجام می‌شود؛ مرکز جراحی مجتمع درمانی شهید عمویی دارای ۹ تخت برای مردان و ۱۰ تخت برای زنان که در مجموع ۱۹ تخت به ظرفیت کل مجتمع درمانی اضافه شده است.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
محل كد آمار