حسن عباسی:

مسؤولان ناتوان با بازی سیاسی به دنبال کم‌رنگ کردن ضعف خود هستند

تاریخ انتشار: دوشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۰:۰۴ ق٫ظ
مسؤولان ناتوان با بازی سیاسی به دنبال کم‌رنگ کردن ضعف خود هستند کارشناس مسائل سیاسی کشور با بیان اینکه هدف دشمنان تجزیه کشورهای منطقه است، گفت: مسؤولان ناتوان با بازی سیاسی به دنبال کم‌رنگ کردن ضعف خود هستند.

به گزارش پایگاه خبری قلم ماندگار، حسن عباسی عصر امروز در همایش گفتمان انقلاب در حضور اقشار جامعه در تالار فرهنگ با بیان اینکه دفتر زندگی شیعه ۱۴ فصل دارد اظهار کرد: دین اسلام به عنوان سبک زندگی گاهی علوی، گاهی رضوی و مهدوی است که از سیره عملی ائمه اطهار برگرفته شده است.

وی افزود: شهدای مدافع حرم به دنبال ظهور امام عصر(عج) حرکت کرده از این روی به مصاف تکفیری‌ها می‌روند.

کارشناس مسائل سیاسی گفت: امروز سلاح عوض شده و به جای شمشیر سلاح‌های جدید استفاده می‌شود اما عملکرد آن است که هند جگرخوار کرد و این تشابه را در تصاویر منتشر شده می‌توان دید.

وی گفت: حضرت فاطمه(س) بن‌بست‌ شکن در زندگی امروز است و بزرگ‌ترین درس که می‌توان آموخت، پرورش امام حسن(ع) و امام حسین(ع) است که می‌بایست با تفکر و تدبر دریابیم.

عباسی درگیری‌های سوریه را جنگ و توطئه صهیونیست علیه مسلمانان دانست و افزود: شیفتگان غرب از پشت سر به دنبال خنجر زدن به نیروهای قاسم سلیمانی هستند.

این کارشناس علوم سیاسی عنوان کرد: دعوای امروز بر سر اسد یا سوریه نیست بلکه دشمن امروز به دنبال درگیری بلند مدت برای نابودی اصل اسلام و تجزیه کشورهای منطقه است.

وی خاطرنشان کرد: امروز رسانه‌های معاند به دنبال القا کردنن آن است که بگوید مدافع حرم به دنبال دفاع از یک شخص به نام اسد رفته و این یک دروغ بزرگ رسانه‌ای است از ۸۰ کشور به سوریه تروریست صادر شده و مدافعان حرم نه برای اسد بلکه برای حفظ اصل اسلام و حریم الهی رفته‌اند و هر زمان که اصل اسلام در خطر باشد حضور پیدا خواهند کرد و مانع از خدشه‌دار شدن حرم الهی خواهند شد.

عباسی با اشاره به اینکه تا کی باید در مقابل توئیت کردن برخی که مشکل ریزگردها در خوزستان را به دفاع از سوریه، کمک به لبنان و سایر مناطق ربط می‌دهند ساکت بمانیم، گفت: برخی با بیان اظهاراتی دفاع از سوریه و کمک به لبنان را عامل به وجود آوردن مشکلات ریزگردها در خوزستان می‌دانند، اینها به دنبال مخفی کردن ‌نقاط ضعف خود و بازی‌های سیاسی هستند.

وی در پایان تصریح کرد: جریانی که امروز به اسم اسلام ترور می‌کند به مقام زن توهین می‌کند، همان جریان بنی‌امیه است که در ابتدای اسلام به دنبال به شهادت رساندن پیامبر بود و زمانی که دید تنها راه دشمنی با اسلام نفوذ به اسلام است خود را مسلمان خواند و برای بیش از چهار دهه مسؤولیت مهم را تصاحب کرد و در تقابل با امام علی(ع) و امام حسن(ع) بود و فرزندش در کربلا امام حسین(ع) را به شهادت رساند.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار