مسئولان به منویات مقام معظم رهبری در سال جدید عمل کنند

تاریخ انتشار: جمعه ۴ فروردین ۱۳۹۶ | ۲۲:۴۷ ب٫ظ
مسئولان به منویات مقام معظم رهبری در سال جدید عمل کنند [ad_1] خرمشهر – ایرنا – امام جمعه خرمشهر گفت: مسئولان دولت به منویات مقام معظم رهبری در حوزه اقتصاد مقاومتی در سال جدید عمل کنند. به گزارش ایرنا حجت الاسلام سیدعبدالنبی موسوی فر در آیین عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته در مسجد جامع خرمشهر گفت: مسئولان باید تلاش کنند با برنامه ریزی دقیق همانگونه […]

[ad_1]


خرمشهر – ایرنا – امام جمعه خرمشهر گفت: مسئولان دولت به منویات مقام معظم رهبری در حوزه اقتصاد مقاومتی در سال جدید عمل کنند. به گزارش ایرنا حجت الاسلام سیدعبدالنبی موسوی فر در آیین عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته در مسجد جامع خرمشهر گفت: مسئولان باید تلاش کنند با برنامه ریزی دقیق همانگونه که جوانان ایران اسلامی توانستند در عرصه علم و فناوری انرژی هسته ای و صنایع دفاعی کشور بدرخشند، آنها نیز بتوانند مشکلات اقتصادی کشور را حل کنند.
وی مشکل بیکاری را یکی از مشکلات اساسی جوانان کشور دانست و گفت: یکی از رسالت های مهم نظام مقدس اسلامی ایجاد اشتغال در کشور است.
حجت الاسلام موسوی افزود: در وهله اول باید تولید ملی در کشور رشد کند و مسئولان برای تولید محصولات داخلی با کیفیت نظارت کافی را داشته باشند.
وی اظهار داشت: داشتن ۳۳ میلیون جوان از ۱۵ تا ۴۰ سال در کشور یک ثروت ملی برای جامعه است که توانسته در دل تحریم ها بدرخشد.
امام جمعه خرمشهر با بیان اینکه مسئله اساسی نظام مقدس اسلامی مسئله اقتصاد است، افزود: اگر برای به کارگیری واستفاده از توان و ظرفیت این نسل جوان در میدانهای گوناگون جامعه برنامه ریزی درست صورت گیرد، بسیاری از گره های اشتغال و مشکلات اقتصادی کشور باز می شود.
حجت الاسلام موسوی فر، به بیانات مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت: به تعبیر مقام معظم رهبری خدمات برجسته و اساسی و زیرساختی بعد از انقلاب انجام شده که نتیجه آن افزایش شش برابری راههای کشور، ۲۰ برابری ظرفیت بنادر، ۳۰ برابر شدن سدهای مخزنی، افزایش ۱۴ برابری تولید برق، ۳۰ برابر شدن تولید محصولات پتروشیمی، ۱۵ برابر شدن محصولات فولادی، ۲۵ برابر شدن دانشجویان کشور و افزایش ۱۶ برابری تولید مقالات عملی و خدمات رسانی به روستاها پس از انقلاب است.
وی حرکت به سمت مدیریت کارآمد در کشور را از منویات مقام معظم رهبری خواند و گفت: اگر مدیریت موجود به مدیریت متدین، انقلابی و کارآمد سوق بگیرد،حتما مشکلات در کشور حل می شود.
امام جمعه خرمشهر پیشرفت همه جانبه نظام مقدس اسلامی را از اهداف ملی نظام عنوان کرد و گفت: استقلال از قدرت های سلطه جو و سلطه گر ، شکوفایی استعدادهای درخشان و رهایی کشور از آسیب های اجتماعی وتحقق عزت و امنیت ملی از اهداف نظام است.
حجت الاسلام موسوی فر، دو رکن اساسی در هرکشور اشتغال و تولید خواند و گفت: به تعبیر مقام معظم رهبری در سال اقتصاد مقاومتی، اشتغال و تولید، مسئولان فقط به تبلیغات حول این شعار نپردازند.
وی در ادامه گفت: دشمن شب و روز تلاش می کند که فشارهای اقتصادی خود را بر مردم بیشتر کند تا مردم را نسبت به نظام مقدس جمهوری اسلامی دلسرد کند و باهدف دل زدگی و دل سرد کردن مردم هجمه اقتصادی خود را به ملت وارد کند.
حجت الاسلام موسوی فر افزود: تمام تلاش دشمن این است که ناکارآمدی در بعضی از حوزه ها را توسعه دهد و نارسایی اقتصادی را دراذهان عمومی مردم بزرگنمایی کند.
/۶۰۰۲/۷۱۰۰خبرنگار:کمیله حجازی ** انتشار دهنده: کبری آقازری
کانال خبری ایرنا خوزستان:irnaahvaz@
برای دریافت لحظه به لحظه اخبار استان خوزستان به کانال http://www.telegram.me/irnaahvaz بپیوندید.

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار