مسئولان نسبت به حل مشکلات استان خوزستان توجه جدی داشته باشند

تاریخ انتشار: جمعه ۲۹ بهمن ۱۳۹۵ | ۱۷:۳۰ ب٫ظ
مسئولان نسبت به حل مشکلات استان خوزستان توجه جدی داشته باشند [ad_1] اندیمشک – ایرنا- امام جمعه اندیمشک گفت:با توجه به مشکلات موجود در خوزستان از مسئولان ذیربط انتظار می رود نسبت به حل مشکل قطع آب و برق و ریزگردها در این استان توجه و همت جدی داشته باشند. به گزارش خبرنگار ایرنا حجت الاسلام نعمت اله خدامی در خطبه های این هفته نماز جمعه […]

[ad_1]


اندیمشک – ایرنا- امام جمعه اندیمشک گفت:با توجه به مشکلات موجود در خوزستان از مسئولان ذیربط انتظار می رود نسبت به حل مشکل قطع آب و برق و ریزگردها در این استان توجه و همت جدی داشته باشند. به گزارش خبرنگار ایرنا حجت الاسلام نعمت اله خدامی در خطبه های این هفته نماز جمعه اندیمشک افزود:توجه به مطالبات و نیازهای استان و شهرستان ضرورت دارد.
وی افزود:حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه علاوه بر تجدید میثاق با آرمان های امام (ره) و رهبری معظم انقلاب، در واقع آبروی نظام اسلامی بود.
وی بیان کرد:نسل سوم و چهارم در مقابل دشمنان می ایستد و قاطعانه حرف خود را می زند.
امام جمعه اندیمشک گفت:مسئولان این حضور مردم در راهپیمایی را به حساب گلایه نداشتن مردم ندانند زیرا مردم با تبعیض ، کم کاری ،بی اعتنایی به مشکلات میانه ای ندارند.
وی اضافه کرد:هرجا کم کاری یا کوتاهی در خدمت به مردم وجود داشته باشد موجب نارضایتی مردم می گردد لذا در راستای اهداف والای نظام اسلامی همه باید نسبت به خدمت به مردم دو چندان تلاش کنند.
وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت:عده ای تعبیر آشتی ملی را مطرح می کنند ، ولی مردم ما که با یکدیگر قهر نیستند و مردم با اهالی فتنه ۸۸ قهر هستند.
وی افزود:در حالیکه در روزهای پایانی سال بسر می بریم از مسئولان انتظار می رود گزارش عملکرد یکساله خود را به مردم ارائه نمایند و اعلام کنند برای مردم چه خدماتی انجام داده اند.
حجت الاسلام خدامی گفت:دشمن امروز در حال فشار اقتصادی به کشور است تا مردم دچار مشکل شده و متزلزل شوند.
وی گفت:علت طرح مساله جنگ از سوی دشمن غفلت از جنگ اقتصادی،تحریم ها و جنگ واقعی فرهنگی است که آنها این موارد را بر کشور ما اعمال می کنند تا به اهداف خود برسند.
امام جمعه اندیمشک همه را به بصیرت تشویق کرد و گفت:باید با بصیرت و آگاهی در برابر دشمن عمل کرد تا در رسیدن به اهداف شوم خود ناکام بماند.
وی از عوامل کنگره شهدا، دست اندرکاران برگزاری یادواره اولین سالگرد شهدای مدافع حرم و حضور مردم شهید پرور در این مراسم تقدیر کرد.
۷۲۸۱/۶۰۶۸
خبرنگار:زهرا دهقان**انتشار:محمدعلی فریدپناه

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار