مسابقه تخریب چهره شهر توسط پوستر کاندیداهایی با ادعای آبادانی شهر/ پاکسازی پوسترها و وعده های انتخاباتی کاندیداها توسط مردم در شهر اهواز

تاریخ انتشار: شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۶ | ۰۸:۱۸ ق٫ظ
مسابقه تخریب چهره شهر توسط پوستر کاندیداهایی با ادعای آبادانی شهر/ پاکسازی پوسترها و وعده های انتخاباتی کاندیداها توسط مردم در شهر اهواز پوسترها و وعده های انتخاباتی کاندیداها توسط مردم کلان شهر اهواز پاکسازی شد.

به گزارش پایگاه خبری قلم ماندگار، پریسا مستقیم خبرنگار افتخاری قلم ماندگار، یک هفته قبل از برگزاری انتخابات نصب انواع پوسترها و تبلیغات آغاز و در تمام دیوارهای شهر تاخت و تاز آن به نمایش گذاشته شد و یک روز قبل از برگزاری انتخابات جمعه ۲۹ اردیبهشت به پایان رسید.

این در حالی است که طی چند سال اخیر فضای مجازی وشبکه‌های اجتماعی با بیشترین تأثیرگذاری بر ذهن و افکار عمومی در ایران گسترش یافته اما باز هم بسیاری از داوطلبان شورای شهر به شیوه سنتی تبلیغات، چسباندن پوستر به در و دیوار شهر اکتفا کردند و نشان دادند که هنوز سنتی فکر می‌کنند آنهم به شیوه ای نادرست و تخریب گر.

طبق قانون انتخابات نصب پوستر در مکان‌هایی غیر از نقاط تعیین شده توسط ستاد انتخابات استان و شهرداری ممنوع است و تخلف انتخاباتی محسوب می‌شود اما کاندیداها و شاید طرفداران و حامیان شان بدون کمترین توجهی قانون را زیر پا گذاشته و با نصب پوسترهای کاندیداهای مورد علاقه خود چهره ای زشت را برای شهر ترسیم کردند.

پس از پایان شمارش آرا ، تعدادی از تشکل های محیط زیستی شهر اهواز تصمیم به پاکسازی سازی ظاهر شهر نمودند. در پاکسازی قسمتی از شهر از وجود تبلیغات انتخاباتی صبح و ظهر روز جمعه ۵ خرداد ماه برخی تشکل های مردم نهاد محیط زیستی و مردم اهواز نیز اقدام به پاکسازی دیوارهای شهر در منطقه کیانپارس اهواز از تبلیغات و پوسترهای
تبلیغاتی کردند.

 آنچه ما را بیش از همیشه به فکر فرو می برد زحمتی بود که این نوع تبلیغ بر دوش پاکبانان و کارکنان شریف و خدوم مجموعه شهرداری و دستگاه مدیریت شهر می گذاشت، چنانکه در واپسین ساعات ایام انتخابات با گذری کوتاه در شهر، می شد سنگینی باری که بر دوش این عزیزان قرار گرفته را به خوبی مشاهده کرد.

کاندیداهای محترم !
مطابق ادعاهایتان در جامعه رفتار کنید.

 

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار