مستند هنرمند دزفولی برنده ویژه جشنواره کشوری نردبان شد

تاریخ انتشار: شنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۸:۴۷ ب٫ظ
مستند هنرمند دزفولی برنده ویژه جشنواره کشوری نردبان شد [ad_1] دزفول – ایرنا – مستند ‘یک نذر و هزاران نیاز’ ساخته هنرمند دزفولی برنده ویژه جشنواره کشوری نردبان شد. مسئول انجمن سینمای جوان دزفول روز شنبه به ایرنا گفت:این مستند در بخش آئینی جشنواره فصلی نردبان شرکت کرده بود که پس از رقابت با ۱۶ فیلم به مرحله نهایی این جشنواره راه یافت.محمدباقر حنطوش […]

[ad_1]


دزفول – ایرنا – مستند ‘یک نذر و هزاران نیاز’ ساخته هنرمند دزفولی برنده ویژه جشنواره کشوری نردبان شد. مسئول انجمن سینمای جوان دزفول روز شنبه به ایرنا گفت:این مستند در بخش آئینی جشنواره فصلی نردبان شرکت کرده بود که پس از رقابت با ۱۶ فیلم به مرحله نهایی این جشنواره راه یافت.
محمدباقر حنطوش زاده افزود:داوران جشنواره نیز جایزه ویژه این بخش را که حمایت مالی از اثر بعدی سازنده است را به صاحب این اثر اهدا کردند.
وی گفت:موضوع مستند یک نذر و هزاران نیاز با موضوع محرم در ۱۶ دقیقه تولید شده و نویسنده آن بهرام بلنده و کارگردان این مستند ایرج یکتانژاد می باشد .
وی افزود:محسن عرب زاده تصویربردار این مستند و علی پولادک جلوه های ویژه این مستند را برعهده داشته اند.
پیش از این نیز فیلم کوتاه صفر کیلومتر ساخته امید حنطوش زاده توانسته بود در جشنواره فصلی نردبان موفق به کسب مقام سوم شود.
فیلم کوتاه هشت دقیقه ای صفر کیلومتر با موضوع آسیب های اجتماعی به ویژه برای نوجوانان موتورسوار در دزفول ساخته شده است .
در جشنواره فصلی نردبان که از شبکه مستند برگزار شد فیلم هول ساخته حمید صادقپور موفق به کسب مقام نخست ،فیلم پس از لنینگراد ساخته کمیل سهیلی مقام دوم و دو فیلم من پاهایم را دوست دارم ساخته رضا رادپور و صفر کیلومتر ساخته امید حنطوش زاده بطور مشترک موفق به کسب مقام سوم شدند.
۷۲۷۸/۶۰۶۸
خبرنگار:رقیه کردی-انتشار:محمدعلی فریدپناه

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار