رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان خوزستان:

مشارکت و همکاری مسئولان استان در جهت کنترل قیمت

تاریخ انتشار: پنجشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۷ | ۲۱:۴۹ ب٫ظ
مشارکت و همکاری مسئولان استان در جهت کنترل قیمت رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان خوزستان گفت: برای کنترل قیمت ها در بازار لازم است که مسئولان با یکدیگر مشارکت داشته باشند.

قلم ماندگار:

به گزارش پایگاه خبری قلم ماندگار، رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان خوزستان گفت: برای کنترل قیمت ها در بازار لازم است که مسئولان با یکدیگر مشارکت داشته باشند.

مهندس حسن زاده عصر یکشنبه در ستاد تنظیم بازار استان که در محل سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان برگزار شد بیان کرد: برای کنترل قیمت در بازار باید نظارت و حساسیت و همکاری لازم از سوی مسئولان مربوطه وجود داشته باشد.

وی با اشاره به اینکه تمامی اتحادیه ها و اصناف در سلامت کامل هستند و درصد کمی خطا دارند بیان کرد: باید از ظرفیت های قانونی برای کنترل قیمت ها استفاده کنیم.

ریاست سازمان صنعت معدن و تجارت خوزستان درادامه اضافه کرد: عکس العمل بازار در برابر افزایش نرخ ارز طبیعی است و این عکسل العمل در کل کشور رخ داده است و وظیفه مسئولان در مقابل این تغییرات ، کنترل افزایش قیمت و حفظ پایداری و ثبات در بازار است تا افزایش قیمت ها تداوم نداشته باشد.

وی گفت: نباید افزایش قیمتی که به دلیل وضعیت اقتصادی فعلی رخ داده است را به اجبار کاهش دهیم باید وضعیت موجود را حفظ کنیم تا به تعادل برسد .

حسن زاده درادامه افزود: نباید با ظن احتکار و قاچاق وضعیت بازار را دچار اختلال کنیم ، باید با تحقیق و بررسی با افرادی که قاچاق و یا احتکار و اختفاء کرده است برخورد شود.

ایشان با اشاره به اینکه باید حضور تعزیرات در بازار احساس شود گفت: تعزیرات به همراه بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان باید به صورت مداوم از بازار بازرسی داشته باشند و از هر گونه اقدام عجولانه ای بپرهیزند.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار