مصدوم شدن ۶ مسافر نوروزی در حوادث رانندگی در اندیمشک

تاریخ انتشار: سه شنبه ۱ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۸:۳۵ ب٫ظ
مصدوم شدن ۶ مسافر نوروزی در حوادث رانندگی در اندیمشک [ad_1] اندیمشک – ایرنا – در ۲ حادثه تصادف در جاده های اندیمشک ۶ مسافر نوروزی مصدوم شدند. مدیر شبکه بهداشت و درمان اندیمشک روز سه شنبه به خبرنگار ایرنا گفت:واژگونی یکدستگاه خودروی پراید ظهر امروز در پنج کیلومتری شهر بیدروبه موجب مصدوم شدن یک زن و یک کودک خردسال شد.سیما جمشیدی افزود:در تصادف دیگری […]

[ad_1]


اندیمشک – ایرنا – در ۲ حادثه تصادف در جاده های اندیمشک ۶ مسافر نوروزی مصدوم شدند. مدیر شبکه بهداشت و درمان اندیمشک روز سه شنبه به خبرنگار ایرنا گفت:واژگونی یکدستگاه خودروی پراید ظهر امروز در پنج کیلومتری شهر بیدروبه موجب مصدوم شدن یک زن و یک کودک خردسال شد.
سیما جمشیدی افزود:در تصادف دیگری نیز ۲ دستگاه خودروی پراید در تونل سد دز با هم برخورد کردند که سه زن و یک بچه در این حادثه مصدوم شدند.
وی بیان کرد:با تلاش به موقع اورژانس مصدومان این حوادث به سرعت به بیمارستان انتقال یافته و تحت درمان می باشند.
جمشیدی افزود:این مصدومان از مسافران نوروزی بوده که حال همگی آنها رضایت بخش می باشد.
مدیر شبکه بهداشت و درمان اندیمشک از آمادگی کامل این مجموعه برای خدمت رسانی به مسافران و راهیان نور خبر داد و گفت:پست های امدادی و درمانی نوروزی در مناطق مختلف شهرستان اندیمشک مستقر شده همچنین یکدستگاه اتوبوس آمبولانس نیز در محل مقبره شهدای گمنام اندیمشک استقرار یافته است.
وی گفت:بیمارستان و سایر مراکز درمانی شهرستان اندیمشک نیز در آماده باش هستند.
جاده های شهرستان اندیمشک گلوگاه ورودی خوزستان در ایام نوروز از پرتردد ترین محورهای این استان می باشند.
۷۲۸۱/۶۰۶۸
خبرنگار:زهرا دهقان-انتشار:محمدعلی فریدپناه

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار