معاون استاندار خوزستان:ورزش راهکار مطمئن سلامت جامعه وکاهش ناهنجاری ها

تاریخ انتشار: شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۵ | ۲۲:۵۸ ب٫ظ
معاون استاندار خوزستان:ورزش راهکار مطمئن سلامت جامعه وکاهش ناهنجاری ها [ad_1] اهواز _ ایرنا _ معاون نیروی انسانی استاندار خوزستان گفت: ورزش کردن سهم بسزایی در سلامت افراد و نابهنجاری های جامعه دارد به همین جهت پارلمان ورزش را تشکیل دادیم تا به این مقوله به نحو مطلوب پرداخته شود. به گزارش ایرنا، جمال عالمی نیسی شنبه در آیین تودیع و معارفه مدیرکل ورزش و […]

[ad_1]


اهواز _ ایرنا _ معاون نیروی انسانی استاندار خوزستان گفت: ورزش کردن سهم بسزایی در سلامت افراد و نابهنجاری های جامعه دارد به همین جهت پارلمان ورزش را تشکیل دادیم تا به این مقوله به نحو مطلوب پرداخته شود. به گزارش ایرنا، جمال عالمی نیسی شنبه در آیین تودیع و معارفه مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان در تالار مهتاب اهوازاظهار کرد: اعتلای ورزش در جامعه رسالت وظیفه بسیار سنگینی است که از عهده یک نفر ساخته نیست و نیاز به همکاری تمام دست اندرکاران استان دارد.
معاون نیروی انسانی استاندار خوزستان افزود: ورزش استان در سه سال گذشته عملکرد بسیار خوبی داشته و امیدواریم با روی کار آمدن مدیریت جدید نیز این روند رو به رشد همچنان ادامه یابد.
در ادامه مراسم فرامرز کیانی زاده مدیرکل سابق ورزش و جوانان خوزستان گفت: شعار اداره کل ورزش و جوانان خوزستان در طول سه سال گذشته ‘ کار و تلاش ‘ بوده و تلاش شد کمتر به تبلیغات بپردازیم.
کیانی زاده کمبود نقدینگی را از مشکلات ورزش استان دانست و گفت: با وجود برنامه ششم توسعه در سال ۹۶، دوران طلایی در انتظار ورزش استان است به شرطی که روسای هیات ها برای درآمدزایی برنامه‌ریزی مناسبی انجام دهند.
وی در ادامه با ارایه گزارشی از فعالیتهای این اداره کل اظهار کرد: در سال ۹۳ تنها ۱۸ پروژه ورزشی در استان راه اندازی شد این در حالی است که در سال ۹۵ این رقم به ۸۱ پروژه افزایش پیدا کرد، همچنین راه اندازی پیست موتورسواری و پایگاه قهرمانی دیکر پروژه هایی بود که در استان راه اندازی شد.
مدیرکل سابق ورزش و جوانان خوزستان با اشاره به این که در سال های ۹۳ و ۹۴ به عنوان برترین اداره کل در کشور شناخته شدیم افزود: مطمئن هستم با برگزاری ۳۰ میزبانی مسابقات کشوری و ۳ میزبانی مسابقات بین المللی در اسفندماه، باز هم در سال ۹۵ برترین اداره کل در سطح کشور شناخته شویم.
وی افزود: تشکیل شورای ورزش، تجلیل از قهرمانان آسیا و جهان هر ۳ ماه یک بار، میزبانی مسابقات کشوری و بین المللی و راه اندازی مجمع خیرین ورزشی از مهمترین اقدامات اداره کل ورزش خوزستان در ۳ سال اخیر بوده است.
مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان گفت: برای حل مشکلات ورزش استان دست کمک و یاری به سمت مسولان دراز می کنیم.
مدیر کل جدید ورزش وجوانان خوزستان نیز طی سخنانی با اشاره به ظرفیت بالای استان در ورزش بر لزوم استفاده از توانمندی ها و تجربیات روسای هیات های ورزشی، پیشکسوتان و صاحب نظران تاکید کرد.
افشین حیدری توسعه زیرساخت های ورزشی وتکمیل پروژه های نیمه تمام استان را از اهداف کاری خود عنوان کرد و گفت: ورزش خوزستان ۲۷۱ پروژه نیمه کاره دارد که برای اتمام آن به ۲۱۱ میلیارد تومان نقدینگی نیاز است، با توجه به شرایط اعتباری کشور باید طوری برنامه ریزی کنیم که بودجه مورد نیاز خود را از طریق بخش خصوصی و تعامل با دستگاه های اجرایی استان تامین کنیم.
حیدری با تاکید بر این که همه مسولان استان باید نسبت به تعهد اجتماعی خود احساس مسئولیت کنند افزود: اگر امروز استقلال خوزستان با اما و اگر به جام قهرمانان آسیا اعزام می شود به خاطر نبود برنامه ریزی مناسب است اگر می بینیم که در ملاشیه و عین دو زمین فوتبال مناسبی وجود ندارد به خاطر عدم تعامل و بهره مندی از امکانات شرکت های نفتی و فولادی وصنایع در اهواز هستیم.
وی در ادامه به سازمان های مردم نهاد و اهمیت آن در بروز مشکلات جوانان اشاره کرد و گفت: سمن ها یا همان سازمان های مردم نهاد در واقع دولت های کوچکی هستند که باید به آن ها ابهت داده شود.
۶۰۰۲خبرنگار: پارسا شاکری **انتشار دهنده :کبری آقازری

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار