معاون استاندار خوزستان: تعطیلی مدارس خوزستان به فرمانداران واگذار شد

تاریخ انتشار: شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۵ | ۱۳:۴۴ ب٫ظ
معاون استاندار خوزستان: تعطیلی مدارس خوزستان به فرمانداران واگذار شد [ad_1] اهواز – ایرنا – جانشین استاندار خوزستان در ستاد بحران با بیان اینکه ادارات استان شنبه تعطیل نیستند گفت: تعطیلی نوبت عصر مدارس استان به فرمانداران و روسای آموزش و پرورش شهرستان ها واگذار شده است. فرامند هاشمی زاده شنبه در گفت وگو با ایرنا اظهار کرد: در پی ورود توده گرد و غبار […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا – جانشین استاندار خوزستان در ستاد بحران با بیان اینکه ادارات استان شنبه تعطیل نیستند گفت: تعطیلی نوبت عصر مدارس استان به فرمانداران و روسای آموزش و پرورش شهرستان ها واگذار شده است. فرامند هاشمی زاده شنبه در گفت وگو با ایرنا اظهار کرد: در پی ورود توده گرد و غبار مدارس نوبت صبح در تعدادی از شهرهای استان در روز شنبه تعطیل اعلام شدند.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خوزستان افزود: با توجه به اینکه این توده در حال عبور از استان است، ادارات امروز تعطیل اعلام نشده اند.
بر اساس این گزارش، شنبه مراکز آموزشی ۱۲ شهر تعطیل اعلام شده اند. مدارس شهرستان های اهواز، کارون، باوی، بستان، حمیدیه، شوش، آبادان، خرمشهر، اروند، شادگان، دشت آزادگان و هویزه در نوبت صبح و مدارس شهرهای ماهشهر، امیدیه، آغاجاری، دزفول، رامهرمز، رامشیر، گتوند و شوشتر فقط در نوبت بعد از ظهر شنبه تعطیل است.
هواشناسی خوزستان منشاء این توده گرد و خاک را کشور عراق اعلام کرده است.
به گزارش محیط زیست خوزستان، میزان گرد و غبار در ساعت ۹ امروز در اهواز به یک هزار و ۷۹۵ میکروگرم بر مترمکعب، خرمشهر ۲ هزار و ۸۴۲ میکروگرم بر مترمکعب، آبادان ۲ هزار و ۸۴۹ میکروگرم بر مترمکعب، شادگان یک هزار و ۴۰۴ میکروگرم بر مترمکعب، سوسنگرد یک هزار و ۷۲۲ میکروگرم بر مترمکعب و در سایر شهرها کمتر از ۲۰۰ میکروگرم بر مترمکعب است.
استاندارد ذرات معلق در هوا ۱۵۰ میکروگرم بر مترمکعب است.

۷۱۵۱ / ۶۰۳۷
خبرنگار: نادره وائلی زاده ** انتشار دهنده: عبدالحمید راجی

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار