معاون استاندار خوزستان: مردم سالاری با رعایت قانون تقویت می شود

تاریخ انتشار: پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۵:۵۶ ب٫ظ
معاون استاندار خوزستان: مردم سالاری با رعایت قانون تقویت می شود [ad_1] اهواز – ایرنا – معاون سیاسی اجتماعی استاندار خوزستان با اشاره به اهمیت موضوع مردم سالاری گفت: مردم سالاری با رعایت قانون تقویت ، و پیش می رود. به گزارش پنجشنبه ایرنا به نقل از کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان اهواز علی حسین حسین زاده در همایش آموزش عوامل اجرایی انتخابات پنجمین دوره […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا – معاون سیاسی اجتماعی استاندار خوزستان با اشاره به اهمیت موضوع مردم سالاری گفت: مردم سالاری با رعایت قانون تقویت ، و پیش می رود. به گزارش پنجشنبه ایرنا به نقل از کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان اهواز علی حسین حسین زاده در همایش آموزش عوامل اجرایی انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا شهرستان های اهواز،کارون و باوی که از سوی کمیته آموزش ستاد انتخابات شهرستان اهواز در تالار شورای شهر اظهار کرد: برای اینکه بتوانیم در چهارچوب قانون حرکت کنیم لازمه آن آشنایی با قوانین و مقررات است و امیدواریم این آموزش ها و همایش ها کارساز باشد.
وی افزود: یکی از زیرساخت های مهم و اساسی برگزاری یک انتخابات سالم، قانونمند و شفاف، آشنایی متصدیان و اعضای هیات اجرایی برگزاری انتخابات با قوانین و مقررات است که اعضای هیات اجرایی باید اشراف کامل به قانون و مقررات داشته باشند.
حسین زاده گفت: برنامه آموزشی کامل، جامع و منسجمی تهیه و تدوین شده که کمیته آموزش با مربیان آموزشی با تجربه آنها را انتخابات اجرایی خواهد شد.
معاون استاندار خوزستان با اشاره به برگزاری همایش آموزش هیات های اجرایی دیگر شهرهای خوزستان بیان کرد: درخصوص برگزاری این همایش های آموزشی نظر سنجی خواهیم کرد و در صورت نیاز دوره هایی با ساعات کمتری برگزار می کنیم.
به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان اهواز کمیته آموزش این شهرستان با تشکیل یک تیم از مربیان آموزشی با تجربه برنامه آموزش اعضای هیات اجرایی دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، آموزش نمایندگان فرماندار و اعضای شعب اخذ رای را برنامه ریزی کرده که اعضای هیات اجرایی پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا از جمله آن هستند.
بر اساس این گزارش، پنجمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا ۲۹ اردیبهشت ۹۶ همزمان با دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری برگزار می شود.
به گزارش ایرنا ۱۶ هزار و ۸۰۶ نفر برای پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در خوزستان داوطلب شدند که برای این دوره چهار هزار و ۵۱ نفر در حوزه شهری و ۱۲ هزار و ۷۵۵ نفر در حوزه روستایی ثبت نام کرده اند.
استان خوزستان ۷۶ شورای اسلامی شهری و ۲ هزار و ۲۵۷ شورای اسلامی روستایی دارد که در این دوره از انتخابات در همه این نقاط انتخابات برگزار می شود؛ سه هزار و ۵۰۰ شعبه اخذ رای برای این انتخابات در نظر گرفته شده است.
۳۰۰۴/ ۶۰۳۷
خبرنگار: خاطره غفاری ** انتشار دهنده: عبدالحمید راجی

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار