معاون اول رئیس جمهوری ازرونداجرایی طرح ۵۵۰ هزار هکتاری دررامشیردیدن کرد

تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۵ | ۱۶:۴۲ ب٫ظ
معاون اول رئیس جمهوری ازرونداجرایی طرح ۵۵۰ هزار هکتاری دررامشیردیدن کرد [ad_1] اهواز – ایرنا – اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری در ادامه سفر به خوزستان روز سه شنبه از روند اجرایی طرح ۵۵۰ هزار هکتاری کشاورزی موسم به طرح رهبری در شهرستان رامشیر دیدن کرد. به گزارش سه شنبه ایرنا معاون اول رئیس جمهوری از روند پیشرفت فیزیکی طرح ۵۵۰ هزار هکتاری مقام معظم […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا – اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری در ادامه سفر به خوزستان روز سه شنبه از روند اجرایی طرح ۵۵۰ هزار هکتاری کشاورزی موسم به طرح رهبری در شهرستان رامشیر دیدن کرد. به گزارش سه شنبه ایرنا معاون اول رئیس جمهوری از روند پیشرفت فیزیکی طرح ۵۵۰ هزار هکتاری مقام معظم رهبری که بخشی از آن در شهرستان رامشیر در حال اجراست بازدید کرد.
۲۲ هزار هکتار از زمین های شهرستان رامشیر در جنوب شرقی خوزستان، در قالب طرح ۵۵۰ هزار هکتاری کشاورزی، تسطیح و آماده سازی می شود.
تاکنون هفت هزار هکتار از این زمین ها تسطح و آماده کشت شده و به کشاورزان تحویل داده شده است. این طرح ۲۲ هزار هکتاری تاکنون ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
برای اجرای سهم رامشیر از طرح ۵۵۰ هزار هکتاری، شرکت های جهاد نصر کرمانشاه، تهران، آذربایجان و فارس در این شهرستان فعالیت دارند.
با تکمیل این پروژه ۴۰ درصد تولید محصولات کشاورزی در رامشیر افزایش می یابد و باعث تنوع محصولات کشاورزی در این شهرستان می شود.
رامشیر از غرب با اهواز و بندر ماهشهر و از جنوب و شرق با امیدیه و از شمال شرقی با رامهرمز مجاورت دارد و در ۳۵ کیلومتری بندر ماهشهر است.
رامشیر در ۱۳ دی ۱۳۸۴ به شهرستان تبدیل شد.
اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری روز دوشنبه به همراه چهار وزیر به منظور افتتاح چند طرح مهم اقتصادی و شرکت در چند جلسه وارد خوزستان شد و عصر امروز پس از افتتاح و بازدید از چند طرح خوزستان را به مقصد تهران ترک می کند.

۷۱۵۸ / ۶۰۳۷
خبرنگار: زینب فرحانی ** انتشار دهنده: عبدالحمید راجی

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار