معاون حقوقی وزارت ورزش :امکان کمک به استقلال خوزستان وجود ندارد

تاریخ انتشار: یکشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۵ | ۰۳:۴۱ ق٫ظ
معاون حقوقی وزارت ورزش :امکان کمک به استقلال خوزستان وجود ندارد [ad_1] اهواز-ایرنا-معاون حقوقی، پارلمانی و امور استان های وزارت ورزش و جوانان گفت: استقلال خوزستان یک باشگاه خصوصی بوده و تحت هیچ شرایطی نمی توانیم از این تیم حمایت مالی کنیم زیرا خلاف قانون است. به گزارش ایرنا امیررضا خادم در حاشیه مراسم تودیع و معارفه مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان در جمع خبرنگاران اظهار […]

[ad_1]


اهواز-ایرنا-معاون حقوقی، پارلمانی و امور استان های وزارت ورزش و جوانان گفت: استقلال خوزستان یک باشگاه خصوصی بوده و تحت هیچ شرایطی نمی توانیم از این تیم حمایت مالی کنیم زیرا خلاف قانون است. به گزارش ایرنا امیررضا خادم در حاشیه مراسم تودیع و معارفه مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بر اساس قانون در ورزش حرفه ای تحت هیچ شرایطی نمی توانیم هزینه کنیم و اگر چنین کاری انجام دهیم دستگاه نظارتی با ما برخورد خواهد کرد.
معاون حقوقی، پارلمانی و امور استان های وزارت ورزش و جوانان افزود: طبق گفته وزیر ورزش و جوانان تیم هایی نظیر استقلال خوزستان که در شرایط حادی قرار دارند باید به صورت خاص مورد توجه قرار گیرند.
وی گفت: ما نیز به عنوان یک ایرانی دوست داریم به باشگاه استقلال خوزستان کمک کنیم اما به لحاظ قانونی دست ما بسته است.
خادم با اشاره به این که باید شرایطی را فراهم کنیم تا بخش خصوصی به صورت توانمند در ورزش حرفه ای حضور پیدا کند افزود: برخی بخش های دولتی به طور غیر مستقیم میلیاردها تومان در فوتبال هزینه می کنند در حالی که مشخص نبوده دولتی یا خصوصی هستند. وی گفت: این نوع هزینه کردن اجازه رقابت به بخش خصوصی را نمی دهد و باعث عدم شکل گیری بخش خصوصی در ورزش می شود.
وی گفت: از زمانی که سلطانی فر به وزارت ورزش و جوانان آمده تیم های بحران زده ای همچون استقلال خوزستان به صورت خاص مورد توجه قرار گرفته اند.
معاون حقوقی، پارلمانی و امور استان های وزارت ورزش و جوانان در ادامه به رویکردی جدید وزارت ورزش و جوانان در بحث ورزش همگانی و محلات اشاره کرد و گفت: در وزارت خانه معاونتی به نام ورزش همگانی راه اندازی کردیم که به حوزه همگانی و محلات نظارت خواهد داشت.
وی با بیان این که برای توسعه ورزش محلات باید شهرداری ها را به صورت جدی وارد کار کرد افزود: اگر به دنبال همگانی کردن ورزش هستین باید بین شهرداری و اداره کل ورزش و جوانان استان تعامل مناسب و جدی برقرار شود و به دنبال آن نیز ورزش محلات جان می گیرد.
خادم در پایان با بیان این که مدیریت ورزش استان در طول سه سال گذشته عملکرد قابل قبولی داشته است افزود: امیدواریم مدیر کل جدید که فردی جوان و پرتلاش است بتواند در جهت رشد و گسترش شاخص های ورزش استان و کشور پر فروغ ظاهر شود.
۶۰۶۴
خبرنگار: پارسا شاکری** تنظیم کننده: محسن بهاروند

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار