معاون حقوقی و امور استان های وزارت ورزش خبر داد: در سال ۹۶ بودجه استان ها ۵ برابر می شود

تاریخ انتشار: شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۵ | ۲۰:۲۹ ب٫ظ
معاون حقوقی و امور استان های وزارت ورزش خبر داد: در سال ۹۶ بودجه استان ها ۵ برابر می شود [ad_1] اهواز-ایرنا-معاون حقوقی و امور استان های وزارت ورزش از ۵ برابر شدن بودجه ورزش استان ها در سال ۹۶ خبر داد و گفت: هیات های ورزشی از این موقعیت به خوبی استفاده کنند. به گزارش ایرنا، امیررضا خادم در آیین تودیع و معارفه مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان که شنبه در تالار مهتاب اهواز […]

[ad_1]


اهواز-ایرنا-معاون حقوقی و امور استان های وزارت ورزش از ۵ برابر شدن بودجه ورزش استان ها در سال ۹۶ خبر داد و گفت: هیات های ورزشی از این موقعیت به خوبی استفاده کنند. به گزارش ایرنا، امیررضا خادم در آیین تودیع و معارفه مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان که شنبه در تالار مهتاب اهواز اظهار کرد: با توجه به نبود اسپانسر مناسب برای تیم های بانوان بخش عمده ای از بودجه سال ۹۶ متعلق به ورزشگاه بانوان خواهد بود.
معاون حقوقی و امور استان های وزارت ورزش با اظهار ناراحتی و تاسف از وضعیت غبارآلود شهر اهواز افزود: امیدوارم هر چه زودتر شرایط نابسامان اهواز برطرف شود و شاهد چنین اتفاقی در هیچ نقطه ای از کشور نباشیم.
وی با بیان این که جای تاسف دارد در استانی که زمانی پیشرو در دفاع از حریم ایران اسلامی بود امروز شاهد چنین وضعیت نابسامانی باشیم افزود: این گرد و خاک ها یک روزه شکل نگرفته و یک روزه نیز برطرف نخواهد شد، قطعا دولت تدبیر و امید برای رفع این مشکل اقدامات لازم را انجام داده اما به زمان بسیاری نیاز است و شاید مردم خوزستان نتایج این فعالیت ها را در دولت های بعد شاهد باشند.
خادم در ادامه به تلاش های ارزنده فرامرز کیانی زاده در طول سه سال مدیریتش اشاره کرد و گفت: با توجه به این که آقای کیانی زاده بعد از مدیر توانمندی همچون آقای گرشاسبی سکان ورزش استان را بر عهده گرفت قطعا کار بسیار دشواری داشت اما به خوبی در این سمت انجام وظیفه کرد که جای تقدیر و تشکر دارد.
وی حفظ حرمت ها، ایجاد آرامش در فضای ورزش و همراه کردن ارگان های مختلف استان را از خصیصه های کیانی زاده عنوان کرد و گفت: بی شک این جابه جایی از جهت عدم دانش مدیریتی نیست و آقای کیانی زاده همچنان در حیطه ورزش ادامه فعالیت داده و از تجارب او استفاده می شود .
معاون حقوقی و امور استان های وزارت ورزش با بیان این که افشین حیدری یک مدیر جوان بوده و قصد داشتیم از وجود او در بدنه ورزش کشور استفاده کنیم افزود: با توجه به شناخت وزیر ورزش از حیدری جایی بهتر از خوزستان ندیدیم که از وجود این فرد جوان استفاده کنیم، امیدواریم همه مدیریت استان و به خصوص آقای کیانی زاده از افشین حیدری حمایت لازم را انجام داده تا شاهد توفیقات ارزنده ای برای استان باشیم.
وی ایجاد تعامل مثبت و منطقی با دستگاه های اجرایی استان و توجه به حوزه جوانان را از انتظارات مهم وزارت ورزش و جوانان در قبال مسولیت افشین حیدری دانست و گفت: ۱۳ هزار هیات ورزشی در کشور فعال بوده که سالانه به هر هیاتتنها یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان کمک می شود لذا از مدیریت جدید انتظار می رود دستگاه هایی که در امر ورزش سرمایه گذاری می کنند شناسایی کرده و تعامل لازم را با آن ها ایجاد کرد.
خادم با بیان این که در برنامه ششم توسعه هر بودجه که به امر ورزش اختصاص می باید درصدی از آن متعلق به حوزه جوانان است افزود: در سال ۹۶ بالغ بر چندصد میلیارد تومان اعتبار برای حوزه جوانان جذب کردیم که قطعا شاهد اتفاقات خوبی در امر ازدواج و اشتغال جوانان خواهیم بود.
وی در ادامه به انجمن های مردم نهاد اشاره کرد و گفت: سمن ها یا انجمن های مردم نهاد در واقع راهکار خوبی برای شناسایی مشکلات قشر جوان جامعه است که باید به طور ویژه مورد رسیدگی قرار گیرند.
معاون حقوقی و امور استان های وزارت ورزش در خصوص ورزش بانوان گفت: بانوان نیمی از جمعیت ورزش کشور را تشکیل داده و با وجود امکانات اندک در رویدادهای بین‌المللی شاهد افتخار آفرینی آن ها هستیم. ما به توانمندی ها و استعدادهای نهفته در ورزش بانوان اذعان داریم و در جهت رشد این بخش تلاش می کنیم.
وی در پایان به سرمایه گذاری بخش خصوصی در ورزش تاکید کرد و گفت: در خوزستان شرکت های بیشماری وجود دارد و اگر ما نتوانیم در این استان از طریق بخش خصوصی کسب اعتبار کنیم آن موقع استان های دیگر باید چه بگویند، طبق قانون دولت نمی تواند در امر ورزش سرمایه گذاری کند لذا امیدواریم که خوزستان با حمایت از سرمایه‌گذاران داخلی عرصه را برای ورود بخش خصوصی در ورزش مهیا کند.
۶۰۰۲/خبرنگار : پارسا شاکری **انتشار دهنده : کبری آقازری

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار