معاون رئیس جمهوری:زایمان فیزیولوژیک در دستور کار دولت قرار دارد

تاریخ انتشار: شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۵ | ۲۳:۰۶ ب٫ظ
معاون رئیس جمهوری:زایمان فیزیولوژیک در دستور کار دولت قرار دارد [ad_1] اهواز ـ ایرنا ـ معاون رئیس‌جمهور ایران در امور زنان و خانواده روز شنبه در حاشیه بازدید از بخش زایمان طبیعی بدون درد در بیمارستان سینا شهرستان کارون گفت: زرح زایمان فیزیو لوژیک در دستور کار دولت قرار دارد. به گزارش ایرنا شهیندخت ملاوردی در جمع خبرنگاران افزود: اولین تجربه بازدید از طرح زایمان […]

[ad_1]


اهواز ـ ایرنا ـ معاون رئیس‌جمهور ایران در امور زنان و خانواده روز شنبه در حاشیه بازدید از بخش زایمان طبیعی بدون درد در بیمارستان سینا شهرستان کارون گفت: زرح زایمان فیزیو لوژیک در دستور کار دولت قرار دارد. به گزارش ایرنا شهیندخت ملاوردی در جمع خبرنگاران افزود: اولین تجربه بازدید از طرح زایمان طبیعی بدون درد را دارم و همیشه مشتاق بودم از زایشگاه فیزیولوژیک دیدن کنم.
وی افزود: با زنانی که به روش فیزیولوژیک زایمان داشته اند گفت و گو کرده ام که نشان می‌دهد این روش زایمان یک مدل موثر برای ترویج زایمان طبیعی بدون درد در جامعه است.
معاون رئیس‌جمهوری در امور زنان و خانواده بیان کرد: در طرح تحول سلامت تامین روش زایمان فیزیولوژک در دست پیگیری است و گسترش این روش در دستورکار دولت است.
همنچنین فریده کاهکش، مسئول بخش زایمان زایشگاه بیمارستان سینای شهرستان کارون گفت: روش زایمان فیزیوولوژیک (زایمان بدون درد) از سال ۸۷ در این بیمارستان انجام میشود و مورد استقبال قرار گرفته است.
وی افزود: از ابتدای سال جاری تاکنون پنج هزار زایمان طبیعی در این بیمارستان انجام شده که این آمار نسبت به مدت مشابه پارسال ۱۰۰ درصد افزایش یافته است.
ملاوردی در این بازدید از بخش زایمان طبیعی بدون درد، بخش نگهداری ویژه نوزادان و بخش مادران پرخطر دیدن کرذ.
بازدید از موزه زنان، مرکز تولیدی، صنعتی شهرک صنعتی شماره چهار اهواز، کمپ ترک اعتیاد زنان از دیگر برنامه‌های سفر یک روزه معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده به خوزستان است.
۷۱۶۴/۷۱۵۸/۶۰۶۴
خبرنگار: زینب فرحانی/عاطفه جوادی** انتشار دهنده: محسن بهاروند

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار