معاون رئیس جمهوری از مرکز اقامتی درمان اعتیاد زنان در خوزستان دیدن کرد

تاریخ انتشار: شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۵ | ۲۳:۱۸ ب٫ظ
معاون رئیس جمهوری از مرکز اقامتی درمان اعتیاد زنان در خوزستان دیدن کرد [ad_1] اهواز – ایرنا – شهیندخت مولاوردی معاون رئیس جمهوری در امور زنان وخانواده از تنها مرکز اقامتی میان مدت درمان اعتیاد ویژه بانوان به نام فرشتگان دراستان خوزستان دیدن کرد. به گزارش ایرنا فاطمه رزاقی مسئول مرکز اقامتی میان مدت درمان اعتیاد بانوان اهواز در جریان این بازدید بیان کرد: بیمارانی که دراین مرکز […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا – شهیندخت مولاوردی معاون رئیس جمهوری در امور زنان وخانواده از تنها مرکز اقامتی میان مدت درمان اعتیاد ویژه بانوان به نام فرشتگان دراستان خوزستان دیدن کرد. به گزارش ایرنا فاطمه رزاقی مسئول مرکز اقامتی میان مدت درمان اعتیاد بانوان اهواز در جریان این بازدید بیان کرد: بیمارانی که دراین مرکز درمان می شوند بعد از ترخیص نیاز به مکان و سرپناهی برای زندگی دارند زیرا آنان از سوی خانواده هایشان پذیرفته نمی شوند.
وی از همکاری نکردن پزشکان با مراکز درمان اعتیاد هم انتقاد کرد و گفت: در این مرکز چهار زن متکدی مبتلا به اعتیاد وجود دارد که بعد از ترخیص نیاز به مکان دارند.
مسئول این مرکز در ادامه گفت: از سال ۱۳۹۱ که این مرکز تاسیس شده است تا کنون ۸۸۶ نفر زن بیمار و معتاد پذیرفته شده اند که ۱۰ درصد آنان مجرد و یا مطلقه بوده اند.
وی گفت: مراکز ترک اعتیاد نیاز به مکانی دائمی برای ادامه کار خود دارد تا امکانات بهتری دراختیار بیماران خود قرار دهند.
معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده روز شنبه در سفری یک روزه به اهواز در همایش ملی زن در تاریخ محلی خوزستان حضور و یافت.
وی از موزه زنان، مرکز تولیدی، صنعتی شهرک صنعتی شماره چهار اهواز، بخش زایمان بدون درد بیمارستان سینا در شهرستان کارون و کمپ ترک اعتیاد زنان بازدید کرد.
۷۱۵۸/۶۰۶۴
خبرنگار: زینب فرحانی** انتشار دهنده: محسن بهاروند

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار